AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 123 forumowiczów jest online
Obecnie 123 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

integracja Shoplo z AdWords na potrzeby dynamicznego remarketingu

Nowicjusz ✭

Cześć,

próbuję zintegrować sklep na platformie Shoplo z AdWords na potrzeby dynamicznego remarketingu, ale mam problem z kodem:

<!-- Global site tag (gtag.js) - AdWords: XXX -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=AW-XXX"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());

gtag('config', 'XXX');
</script>
<script>
  gtag('event', 'page_view', {
    'send_to': 'XXX',
    'dynx_itemid': 'replace with value'
  });
</script>

W miejscu 'replace with value' powinno zostać przekazane id produktu z Shoplo, ale niestety nie mogę sobie z tym poradzić. Wpisywałem tam już:

'product_id'

product_id

{product_id}

{{product_id}}

No dużo różnych rzeczy wpisywałem i nic nie zadziałało :/ Czy ktoś z Wam ma może pomysł, co powinienem wpisać?

Pozdrawiam!

SP
Nowicjusz ✭

I co daliście jakoś radę? Nie znam shoplo i właśnie zastanawiam się jak zrobić dynamiczny remarketing dla sklepu na tej platformie? Może mają jakieś wbudowane opcje tagowania

Nowicjusz ✭

Tak, już się z tym ogarnęli, jest chyba dość dobra instrukcja w dziale pomocy Emotikon: Szczęśliwy Powodzenia!