AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 168 forumowiczów jest online
Obecnie 168 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

adwords edytor

Student ✭

Mam pytanie czy jest jakiś sprytny trik żeby wyeksportować w edytorze adwords (w kontach adwords w sumie też by mi się to przydało) układ kolumn/filtry?

Nowy adwords edytor ma tak ustawione że wyświetlają się wszystkie kolumny domyślnie - żeby to zmienić trzeba wyklikać sobie to dla każdego widoku (osobno dla słów kluczowych, osobno dla reklam,kampanii etc etc - mnóstwo roboty... a jeżeli to jeszcze przemnożymy x40 kont to wychodzi robota głupiego na cały miesiąc Emotikon: Szczęśliwy . Pytanie czy nie da się zrobić  tak żeby wyeksportowac sobie układ kolumn / filtry np do jakiegoś pliku a później to importować dla wszystkich kont w edytorze? (podobna opcja byłaby przydatna w koncie adwords - czyli możliwość eksportu wszystkich filtrów,układów kolumn między różnymi kontami w obrębie MCK.

Może ktoś zna jakiś sprytny trick który to za nas robi?