AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 117 forumowiczów jest online
Obecnie 117 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zliczanie konwersji wejścia na "dziekujemy.php"

Nowicjusz ✭

Dzień dobrzy,

 

na stronie dodałem kod GTM w którym utworzyłem "adwords - konwersje" i dodałem dwa parametry "google_conversion_id" oraz "google_conversion_label". W managerze tagów określiłem, że konwersja następuje po wejściu na "dziekujemy.php" i tak gotowy tag został opublikowany, panel GTM zwrócił, że wszytko poprawnie zostało dodane lecz w Google Adwords->Konwersje w kolumnie "Stan śledzenia" posiadam od dłuższego cały czas informacje: "Niezweryfikowane".

 

Jaki może być powód ciągłego braku weryfikacji? Kod GTM jest na wszystkich podstronach. Gdy utworzyłem po prostu kod konwersji zliczającej wejścia na podstrony wszystkie i dodałem bezpośrednio do kodu strony to mechanizm działa poprawnie.

 

Robert

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Zliczanie konwersji wejścia na "dziekujemy.php"

Wschodząca Gwiazda

Jeżeli zaimplementowałeś poprawnie kod konwersji AdWords przez GTM to ten komunikat możesz zignorować. Poprawność implementacji kodu konwersji sprawdzisz wtyczką Google Tag Assistant.