AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 132 forumowiczów jest online
Obecnie 132 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zawieszona Witryna w Google - usługi finansowe

Nowicjusz ✭

Witam,

 

prowadzać w AdWords kampanie usług finansowych natkneliśmy się na pewna przeszkodę, ktróej czas rozwiązania trwa już od dwóch tygodni.

Mianowicie bez żadnego ostrzeżenia została zawieszona jedna z witryn którą reklamowaliśmy. Zgłosiliśmy się więc o pomoc do polskiego biura Google, aby pomógł nam uzupełnić wszystkie brakujące elementy.

Po każdorazowym dodaniu tych elementów Google cały czas nie akceptował witryny podając coraz to kolejne elementy których brakuje.

 

W wymaganiach od google otrzymaliśmy informację iż konieczne jest napisanie dokładnych konsekwencji nieterminowej spłaty i procedur windykacyjnych z konkretnymi wartościami liczbowymi

Przeglądając różnego rodzaju, podobne, witryny nie zauważyliśmy że większość reklamodawców nie posiada tak wysokiego poziomu szczegółów. 

 

Czy mógłbym prosić o pomoc oraz ewentualnie jasne informacje co dokładnie powinno znajdować się na stronie reklamującej usługi finansowe (w tym krótkoterminowe pożyczki) oraz poziom szczegółowości tych danych?

Dot.: Zawieszona Witryna w Google - usługi finansowe

Magister ✭ ✭ ✭

Witaj Macieju,

 

przykro mi, że Twoja witryna została zawieszona dla reklam AdWords, ale mam nadzieję, że uda się jakoś rozwiązać ten problem. Proszę upewnij się, że witryna zawiera wszystkie niezbęde informacje, które zostały wyszczególnione poniżej:

Screen Shot 2013-08-19 at 1.28.05 PM.png

Jeśli któreś z wymienionych kryteriów nie jest spełnione na Twojej stronie, to nie będzie ona niestety odwieszona przez zespół ds. zasad reklamowych tak długo, jak kryteria te nie będą spełnione w 100%. 

 

Tutaj znajdziesz cały artykuł dotyczący usług finansowych. Jeśli widzisz reklamy AdWords innzch stron z pożyczkami, które Twoim zdaniem nie spełniają tych kryteriów, to Twoim prawem jest zgłoszenie, że spotkałeś się z reklamą AdWords witryny, które nie spełnia w/w warunków. Tu znajdziesz link do formularza skargi. 

 

Jeśli inni Forumowicze spotkali się także z trudnościami reklamy AdWords dla pożyczek krótkoterminowych, to pomóźcie proszę Maciejowi dopasować jego witrynę do zasad AdWords.

 

Dziękuję i pozdrawiam,

KarolinaP