AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 88 forumowiczów jest online
Obecnie 88 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zapraszamy na szkolenie "Jak mierzyć skuteczność kampanii AdWords?" 22. i 23.05.

Magister ✭ ✭ ✭

Witajcie,

22-go i 23-go maja Zespół Google AdWords organizuje szkolenie "Jak mierzyć skuteczność kampanii AdWords?". Będzie to inauguracja szkoleń wiosennych w ramach cyklu "4 pory roku"

Więcej informacji na temat cyklu szkoleń oraz rejestracji na wybrane szkolenia znajdziecie w "Kalendarzu Edukacyjnym"

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam,

KarolinaP

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Zapraszamy na szkolenie "Jak mierzyć skuteczność kampanii A

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Szkolenie fajne... dla osób początkujących, ale popełniono ogromny błąd wprowadzając zamieszanie i frustrację zapewne słuchających Emotikon: Szczęśliwy

Instrukcja wklejenia kodu konwersji do poprawy - zasugeruj koleżankom.

Według prezentacji wystarczy wejść na stronę gdzie chcemy śledzić konwersję, klikamy prawym myszy i otwieramy kod html. Znajdujemy kod <body> </body> i wklejamy między nim kod konwersji... [...] - wszystko odbywa się w przeglądarce Emotikon: Szczęśliwy

Chyba coś nie tak Emotikon: Szczęśliwy

Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Witam,

W ankiecie po szkoleniu miałbyć podany e-mail do szkoleń. Niestety go nie widziałam. Chciałam prosić o podanie tego e-maila. Miałam wcześniej odbyte szkolenia, ale z innego konta. Nie mam już ID tego konta, dlatego chiałabym przesłać zadania i odbyć te szkolenia ponownie. Podczas prezentacji, była mowa, że można tak zrobić.

Pozdrawiam

Student ✭ ✭ ✭
@Kamila:
Ale chyba nie trzeba używać za każdym razem tego samego konta?
Ja zrobiłam parę razy prace domowe i za każdym razem robiłam na innym koncie, dostałam później zaproszenie na szkolenie stacjonarne.