AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 181 forumowiczów jest online
Obecnie 181 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wybór kont z podrzędnego MCK w skrypcie MCK

Student ✭ ✭ ✭

Chciałbym ograniczyć działanie skryptu tylko do kont z wybranego podrzędnego MCK. Wiem jak wybrać poszczególne konta po ID lub etykiecie, ale nie chcę z każdym nowym kontem dodawać etykiety czy zmieniać kod wielu skryptów.

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michał Badora
kwietnia 2017

Student ✭ ✭ ✭

W trakcie tłumaczenia o co mi chodzi znalazłem rozwiązanie - .withCondition("ManagerCustomerId IN ['xxx-xxx-xxxx']")

Tego kawałka kodu szukałem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Dot.: Wybór kont z podrzędnego MCK w skrypcie MCK

Wschodząca Gwiazda

Heja. Możesz wdrożyć skrypt na poziomie konta MCK  -> automatyzacja -> Twórz skrypty i zarządzaj nimi (zrzut). Musisz zmienić skrypt, tak aby pobierał na tym MCK automatycznie wszystkie lub jakąś ilość kont AdWords. Przykład takiego skryptu masz tutaj https://goo.gl/9ni2ED . Pozdrawiam Adaśko

Zrzut ekranu 2017-04-20 o 08.14.02.png

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michał Badora
kwietnia 2017

Student ✭ ✭ ✭

W trakcie tłumaczenia o co mi chodzi znalazłem rozwiązanie - .withCondition("ManagerCustomerId IN ['xxx-xxx-xxxx']")

Tego kawałka kodu szukałem.