AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 190 forumowiczów jest online
Obecnie 190 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Używanie adwords bez firmy likwidacja konta

Nowicjusz ✭

Witam, moje konto zostało zawieszone pewnie z przyczyn nie posiadających firmy. Pytałem się jednej osoby i mówiła mi że nie ma firmy, a się reklamuje w adwords, jak to możliwe że jeszcze bana nie dostała?

A czy jak założę firmę i założę nowe konto adwords na firmę to nie zostanie od razu zawieszone? 

Pozdrawiam.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Używanie adwords bez firmy likwidacja konta

Wschodząca Gwiazda
Marek na twoim miejscu skontaktował się z supportem i ustalił faktyczną przyczynę zawieszenie konta. Lepiej jest wytłumaczyć sytuacje i korzystać z aktualnego konta. Tworzenie dodatkowych kont, może się skończyć banem na zawsze, a chyba tego nie chcesz. Tu masz link https://support.google.com/adwords/answer/8206. Adaśko

Dot.: Używanie adwords bez firmy likwidacja konta

Nowicjusz ✭
Dzięki za odpowiedź.
Pewnie już nigdy moje konto nie będzie odwieszone, zrobiłem kilka nowych kont i też dostały bana. Napisze wiadomość zobaczymy co z tego będzie.