AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 48 forumowiczów jest online
Obecnie 48 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Twoje konto jest obecnie w trakcie sprawdzania

Nowicjusz ✭

Hej,

tworzę kampanie AdWords już od wielu lat, ale nigdy wcześniej nie miałem takiego przypadku. Każde konto, które tworze wyskakuje informacja

• Twoje konto jest obecnie w trakcie sprawdzania. Okresowo sprawdzamy konta w celach bezpieczeństwa i weryfikacji informacji rozliczeniowych, co trwa około 2-3 dni roboczych. W tym czasie reklamy nie będą wyświetlane, ale ich wyświetlanie zostanie automatycznie wznowione, gdy tylko zakończymy sprawdzanie.

Ktoś wie, co może być tego przyczyną? Co się Guglowi nie podoba, że konta są sprawdzane? Konta były tworzone na różnych danych rozliczeniowych, i klientów i moich. Pomoc mówi, że to standardowa procedura, jednak ja przez tyle lat nigdy się z nią nie spotkałem, zawsze po podpięciu karty lub zaksięgowaniu środków kampania automatycznie startowała. Macie jakieś pomysły czym podpadłem? Jedno konto zostało sprawdzone, reklama chodziła jeden dzień i znów poszło do sprawdzania.

Patryk

Dot.: Twoje konto jest obecnie w trakcie sprawdzania

Student ✭ ✭ ✭
Najprościej by było zadzwonić do supportu i się o to zapytać. Na pewno nie dać się zbyć, że takie są procedury, tylko dopytywać, dlaczego na x kontach tak się dzieje.

Nowicjusz ✭
Nie wszystkie konta są w jednym MCK + support odpowiada, że to standardowa procedura, i dopiero jeśli będzie trwała dłużej niż 3 pełne dni robocze to można się do nich zgłosić. Dziwna ta standardowa procedura, skoro nigdy wcześniej nie miałem z nią do czynienia, a teraz w każdym koncie (testowane już na różnych MCK, różnych firmach, i różnymi danymi do płatności).

Magister ✭ ✭ ✭
Patryk, piszesz o różnych MCK, różnych firmach i różnych danych do płatności. Być może więc wspólne jest IP, z którego wszystko to robicie?
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Nowicjusz ✭
W biurze mamy zmienne IP, próbowałem też w domu (stałe IP) i to samo.

Nowicjusz ✭ ✭
A zmieniłeś może ostatnio dane rozliczeniowe ?
Ja miałem taki przypadek przy zmianie danych firmy - jeśli masz kilka kont na ten sam podmiot (ten sam nr płatnika) i dodasz nowe z innym np.adresem to z automatu zostanie ono sprawdzone.

(może Klient miał już kiedyś reklamę na innych danych rozliczeniowych..?)