AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 101 forumowiczów jest online
Obecnie 101 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Segment - konwersje - nazwa działania powodującego konwersję

Nowicjusz ✭ ✭

Witam wszystkich, od pewnego czasu po wybraniu segmentu prezentowanych danych konwersje / nazwa działania powodującego konwersję nie pokazuje się podział danych z uwzględnieniem takeigo wyboru. Czy to jakiś błąd ? Czy może jest jakiś sposób na obejście tej niedogodności ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz T
września 2015

Dot.: Segment - konwersje - nazwa działania powodującego konwersję

Nowicjusz ✭ ✭

Dziękuję Kamila za chęć pomocy, ale wiem już co było powodem takiego stanu rzeczy. Mianowicie segment Konwersje/nazwa działania powodującego konwersję nie wyświetla się, jeśli w ustawieniach kolumn brak kolumny Konwersje/Koszt konwersji lub Wsp. konwersji wiele/kliknięcie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Highlighted

Student ✭ ✭ ✭

Witam,

Czy mógłbyś zamieścić zrzut ekranowy, aby lepiej sprecyzować problem?

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz T
września 2015

Nowicjusz ✭ ✭

Dziękuję Kamila za chęć pomocy, ale wiem już co było powodem takiego stanu rzeczy. Mianowicie segment Konwersje/nazwa działania powodującego konwersję nie wyświetla się, jeśli w ustawieniach kolumn brak kolumny Konwersje/Koszt konwersji lub Wsp. konwersji wiele/kliknięcie.