AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 87 forumowiczów jest online
Obecnie 87 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Samodzielne ustawianie stawek+ ulepszone CPC czy Optymalizator konwersji?

Magister ✭

Witam,
Zastanawiam się nad tym problemem. Dlaczego? Mam świadomość, że strona docelowa, która jest reklamowana za pomocą AdWords nie jest optymalizowana,a strony z ofertą też wymagają poprawienia. Teraz noje pytani brzmi: co lepsze? Samodzielne ustawianie stawek + ulopszone CPC czy optymalizator konwersji? Optymalizator wydaje mi się tu chyba w tym przypadku gorszym wyborem ze względu na słabo optymalizowaną stronę ale może się mylę. Proszę o opinie.

Ten popularny wątek został przeniesiony z poprzedniego Forum pomocy AdWords.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
listopada 2015

Dot.: Samodzielne ustawianie stawek+ ulepszone CPC czy Optymalizator konwersji?

Magister ✭

Użytkownik Maciekef odpowiedział:

Jeżeli chcesz miec konwersje w dobrej cenie, to niestety sama opytmalizacja konta adwords i stawek nie wystarczy ( miałem taki przypadek, ze QS miałem 7-10, wiekszosc 10- wiec same stawki cpc niskie, można by wiec chyba rzec, że kampania zrobiona bardzo przyzwoicie) a jednak ze wgledu na koszmarną strone docelową, koszt konwersji był z kosmosu, niestety(pisze niestety bo czesto klienci tego nie mogą zrozumiec) żeby kampania była skuteczna, potrzebna jest zarówno bardzo dobra jakosc samej kampanii jak i strony docelowej

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
listopada 2015

Dot.: Samodzielne ustawianie stawek+ ulepszone CPC czy Optymalizator konwersji?

Magister ✭

Użytkownik Maciekef odpowiedział:

Jeżeli chcesz miec konwersje w dobrej cenie, to niestety sama opytmalizacja konta adwords i stawek nie wystarczy ( miałem taki przypadek, ze QS miałem 7-10, wiekszosc 10- wiec same stawki cpc niskie, można by wiec chyba rzec, że kampania zrobiona bardzo przyzwoicie) a jednak ze wgledu na koszmarną strone docelową, koszt konwersji był z kosmosu, niestety(pisze niestety bo czesto klienci tego nie mogą zrozumiec) żeby kampania była skuteczna, potrzebna jest zarówno bardzo dobra jakosc samej kampanii jak i strony docelowej