AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 160 forumowiczów jest online
Obecnie 160 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

SEO i AdWords potrzebne dla kilku stron www - stala wspolpraca!

Nowicjusz ✭

Witam

Poszukuje bardzo doswiadczona osobe, ktore umie pozycjonowac strony www oraz prowadzic kampanie AdWords. posiadam wiele stron internetowych. Chodzi mi o stala wspolprace, rynek zagraniczny. Poszukuje osoby uczciwej, z dowsiadczeniem i dostepnej pod telefonem. Chodzi mi o profesjonalizm, za ktory wynagradzam odpowiednio. Tylko stala wspolpraca. Prosze o zgloszenia i podam wiecej szczegolow. Dziekuje.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: SEO i AdWords potrzebne dla kilku stron www - stala wspolpraca!

Wschodząca Gwiazda
Heja. Agencji SEO tu nie znajdziesz. Jeżeli chodzi o agencje AdWords np. obsługującą w języku angielskim poszukaj na https://www.google.com/partners/?sourceid=awo&subid=pl-pl-ha-g_prt-hasearch#a_search;bdgt=1,100;lang... . Dostosuj język kierowania kampanii do swoich potrzeb. Adaśko

Nowicjusz ✭
Dziekuje za pomoc! Emotikon: Szczęśliwy

Wszechwiedzący ✭
A najlepiej jeszcze wybierz agencje w miarę blisko siebie, z którymi możesz się spotkać w realu - kontakt osobisty często mówi dużo więcej niż strona www.
________
Booguś