AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 135 forumowiczów jest online
Obecnie 135 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Remarketing dynamiczny: tag Adwords czy Analtycs

Nowicjusz ✭

dzień dobry!

Spotykam się z tezą, że jeśli chce się korzystać z tagu remarketingowego realizowanego przez GAnalitycs, należy usunąć tag remarketingowy GAdwords (źródło - punkt 1 listy). Około 2 tygodni temu oba tagi (GAd i GAn) były dodane do mojej witryny i w Adwordsie pokazywało, że tagi są zaimplementowne poprawnie. Ostatnio skonfigurowałam grupy odbiorców w Analitycsie, skonfigurowałam kampanię remarketingową w Adwordsie (wybierając, że będę korzystać z list analitycsa) i dwa dni później tag się wykrzaczył i pokazuje błędy (Twój tag nie zawiera parametru niestandardowego „ecomm_prodid”). Czy jest możliwe, że oba tagi się gryzą czy nie należy tego ze sobą łączyć i przyczyna tkwi w błędnej implementacji?

Proszę o pomoc, 

B. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Beatka K
września 2015

Dot.: Remarketing dynamiczny: tag Adwords czy Analtycs

Wschodząca Gwiazda
Pierwszy raz spotykam się ze stwierdzeniem, że remarketing adwords "gryzie się" z analytics-em , stosuje to i to na wielu stronach i nigdy nie miałem problemu, więc to raczej cos z implementacją.
Pozdrawiam,
Maciek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Beatka K
września 2015

Dot.: Remarketing dynamiczny: tag Adwords czy Analtycs

Wschodząca Gwiazda
Pierwszy raz spotykam się ze stwierdzeniem, że remarketing adwords "gryzie się" z analytics-em , stosuje to i to na wielu stronach i nigdy nie miałem problemu, więc to raczej cos z implementacją.
Pozdrawiam,
Maciek