AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 136 forumowiczów jest online
Obecnie 136 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Pytanie o CPA/CPC

Magister ✭

Mam do Was pytanie: 

Od miesiąca moje kampanie nie były aktywne. Większość była ustawiona na CPA. Czy po ponownym włączeniu kampanii z powodu braku konwersji w ostatnim czasie reklamy mogą nie być wyświetlane? Czy należy zmienić stawkę z CPA na CPC?

Ten popularny wątek został przeniesiony z poprzedniego Forum pomocy AdWords.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
listopada 2015

Dot.: Pytanie o CPA/CPC

Magister ✭

Użytkownik Kasia.Majchrzak odpowiedział:

Jeśli Optymalizator konwersji nie został wyłączony będzie działał po ponownym włączeniu kampanii. Jeśli chcesz nadal z niego korzystać pozostaw stawki CPA. Przejście ze stawek CPA na CPC spowoduje, że ponowne uruchomienie Optymalizatora konwersji będzie możliwe po spełnieniu odpowiednich warunków, czyli Twoja kampania będzie musiała uzyskać min. 15 konwersji w ciągu 30 dni. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
listopada 2015

Dot.: Pytanie o CPA/CPC

Magister ✭

Użytkownik Kasia.Majchrzak odpowiedział:

Jeśli Optymalizator konwersji nie został wyłączony będzie działał po ponownym włączeniu kampanii. Jeśli chcesz nadal z niego korzystać pozostaw stawki CPA. Przejście ze stawek CPA na CPC spowoduje, że ponowne uruchomienie Optymalizatora konwersji będzie możliwe po spełnieniu odpowiednich warunków, czyli Twoja kampania będzie musiała uzyskać min. 15 konwersji w ciągu 30 dni.