AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 226 forumowiczów jest online
Obecnie 226 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Podłączanie aplikacji do reklam

MCS
Student ✭ ✭ ✭

Hello, czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć jakiego typu dostęp jest potrzebny do podłączenia konta AdWords do aplikacji?
Gdzie i kto może mi dodać uprawienia, lub do czego muszę mieć dostęp zakładając, że aplikacja nie jest przypisana do mojego konta?

I jak to się ma do Androida a jak do apki na iTunes? Da radę w ogóle promować iOS`ową apkę?

Dot.: Podłączanie aplikacji do reklam

Wszechwiedzący ✭

Hej Mcs,

Z gory zaznaczam, ze nigdy nie mialem okazji testowac tego typu kampanii.

Ale przebrnalem wlasnie przez pliki pomocy i wstepna konfiguracje bo temat jest ciekawy.

Wyglada na to, ze mozna promowac dowolna aplikacje o ile jest juz ona dostepna w sklepie (iOS lub Android):

Untitled2.jpg

Jesli chcesz dodatkowe opcje statystyk i konwersji to chyba trzeba polaczyc Adwords z Google Play:

Untitled3.jpg

Daj znac czy ruszylo.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Podłączanie aplikacji do reklam

Profesjonalista ✭ ✭

Tak jak napisał @Krzysztof AD

Administrator w Google Play dla danej aplikacji musi Ci zaakceptować prośbę, żebyś mógł sprawdzać dodatkowe statystyki. Lub połączyć AdWords z Firebase.

Kanał YT- Google Tag Manager: https://goo.gl/S2RM7X