AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 131 forumowiczów jest online
Obecnie 131 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Pobranie listy remarketingowej ze strony, która nie jest promowana

Student ✭

Witam serdecznie, 

mam taką zagwostkę,mianowicie, będziemy remarketingowo promować stronę x, która de facto jest swego rodzaju one page, który ma na celu pozyskiwanie leadów,  ale jest też druga strona blog - z którego jest odnośnik do tego one page, no i to połączenie przynosi sporo konwersji.

Pytanie, czy da się skonfigurować kampanię remarketingową w taki sposób, aby kierować reklamy z kampanii dla strony x, również do użytkowników odwiedzających tego bloga, którego nie będziemy promować? 

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adwords N
‎03-07-2018 13:33

Najlepszy Współtwórca

Cześć,

Jeśli blog i strona x ma ten sam kod analyticsa to sprawa jest bardzo prosta. Tworzysz listę remarketingową, która zawiera nazwę url. a potem wykorzystać ją w remarketingu dla strony x.

Jeśli obie strony mają różne kody analytics, to i tak musisz utworzyć na koncie Analytics dla bloga listę remarketingową. Zapewne utworzyć konto AdWords dla bloga Emotikon: Szczęśliwy i skorzystać z udostępniania list remarketingowych https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Udostepnianie-list-remarketingowych-innym-kontom-...

Bądź wygenerować sobie kod remarketingowy z konta AdWords strony x i umieścić go na blogu Emotikon: Mrugający

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszechwiedzący ✭

Hej @Adwords N,

Da się. 

Pytanie w jaki sposób zbierasz listy remarketingowe? 

Za pomocą AdWords czy Analytics?

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adwords N
‎03-07-2018 13:33

Najlepszy Współtwórca

Cześć,

Jeśli blog i strona x ma ten sam kod analyticsa to sprawa jest bardzo prosta. Tworzysz listę remarketingową, która zawiera nazwę url. a potem wykorzystać ją w remarketingu dla strony x.

Jeśli obie strony mają różne kody analytics, to i tak musisz utworzyć na koncie Analytics dla bloga listę remarketingową. Zapewne utworzyć konto AdWords dla bloga Emotikon: Szczęśliwy i skorzystać z udostępniania list remarketingowych https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Udostepnianie-list-remarketingowych-innym-kontom-...

Bądź wygenerować sobie kod remarketingowy z konta AdWords strony x i umieścić go na blogu Emotikon: Mrugający

Dominik Myślak

Student ✭

dzięki za pomoc - właśnie takie opcje rozważałam, tylko szczerze powiedziawszy nie praktykowałam i nie wiedziałam czy jakieś nieprzewidziane sprawy nie wyskoczą.