AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 122 forumowiczów jest online
Obecnie 122 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowości na blogu "Wszystko o AdWords": Zmiany w reklamach TrueView oraz zmiany w unikalnym identyfikatorze produktu Merchan Center.

[ Edytowane ]
Pracownik Google

Drodzy Forumowicze,

 

w związku z tym, że chcialibyśmy abyście byli na bieżąco z różnymi nowościami dotyczącami programu AdWords, chciałbym wspomnieć o dwóch najnowszych zmianach:

 

Pierwsza z nich ma związek z “AdWords dla wideo” i reklamami TrueView, które 15-go kwietnia przejdą wiosenną metamorfozę. W połowie kwietnia zmniejszymy liczbę formatów TrueView z trzech do dwóch: TrueView In-Stream i TrueView In-Display. Formaty In-Search i In-Display zostaną połączone w jeden format In-Display. Szczegóły zmian zachądzących w formacie reklam wideo poznacie w tym artykule.

 

Druga zmiana dotyczy produktów w kontach Google Merchant Center, a konkretnie unikalnego identyfikatora produktu. W celu poprawienia jakości danych w kontach  Merchant Center. Nowe specyfikacje mają na celu poprawienie jakości i wydajności Reklam z listą produktów. Jeśli korzystacie z konta Google Merchant Center i wyżej wspomnianych reklam, zachęcam do zapoznania się z najnowszym artykułem na ten temat.

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Michał Kwiatkowski

Dot.: Nowości na blogu "Wszystko o AdWords": Zmiany w reklam

Magister ✭ ✭ ✭
Dzięki za informacje, Michał!
Pozdrawiam,
KarolinaP