AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 290 forumowiczów jest online
Obecnie 290 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nagłówki generowane automatycznie

Student ✭

Jak często stosujecie: "nagłówki generowane automatycznie"?

- jak wam się to sprawdza w odniesieniu do "standardowych" tekstów?

Wszechwiedzący ✭

Osobiście nie przepadam i obecnie nie mam żadnej aktywnej reklamy z tą funkcją.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Profesjonalista ✭ ✭

Ja inaczej niż @Krzysztof AD Emotikon: Szczęśliwy.

Zawsze staram się dodać kampanię DSA na konto, aby wyszukiwać nowych słów, nowych kategorii na stronie, które mogą dobrze konwertować. 

DSA daje dużo możliwości i mogą bardzo dobrze pomagać w realizacji celów jako konwersje wspomagane.

Tylko tutaj trzeba pamiętać aby wykluczać strony typu: regulamin, polityka prywatności, cookies itp. Aby tam przypadkiem ruchu nie kierować. Także również warto w takich kampaniach wykluczyć przekleństwa Emotikon: Szczęśliwy.

Kanał YT- Google Tag Manager: https://goo.gl/S2RM7X

Wszechwiedzący ✭

Siemanko @Bartek K :-)

Nie wiem dlaczego, ale myślałem o DKI (Dynamic Keyword Insertion).

Jeśli chodzi o DSA, to tak używam.

Głównie na kontach ze średnim i większym budżetem.

Fatkycznie potrafi czasami znaleźć dobrze konwertujące produkty.

Warto często tam sprawdzać wyszukiwane hasła.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Student ✭

Dzięki za odpowiedz, faktycznie, pewnie źle napisałem ale chodziło mi o automatyczne nagłówki z reklamach = w tradycyjnej formie kampanie na sieć wyszukiwań.