AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 115 forumowiczów jest online
Obecnie 115 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Lokalizacja wyświetlania

Nowicjusz ✭ ✭

Witam serdecznie,

Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje skuteczny sposób zablokowania wyświetlania reklam poza obszarem wybranym w ustawieniach. Na przykład: mieszkam w Krakowie i wpisuje zapytanie: szewc Kielce. Jak zrobić aby reklamy nie pojawiły się dla osoby mieszkającej w Krakowie. Wiem, że jeżeli w zapytaniu jest wymieniona lokalizacja np. nazwa miejscowości to wówczas reklamy mogą się wyświetlać w przeróżnych miejscach, ponieważ ktoś mieszkający w Krakowie może faktycznie szukać szewca w Kielcach.

Dziękuję za komentarze.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Sławomir Z
września 2015

Dot.: Lokalizacja wyświetlania

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Trzeba wybrać w zaawansowanych opcjach lokalizacji "Osoby w lokalizacji wybranej przeze mnie" jak poniżej (czerwona strzałka).

Dobrze też dodać wykluczajace lokalizacje (zielona strzałka). U mnie akurat na przykładzie kierowania na Warszawę.

lokal.png

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Sławomir Z
września 2015

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Trzeba wybrać w zaawansowanych opcjach lokalizacji "Osoby w lokalizacji wybranej przeze mnie" jak poniżej (czerwona strzałka).

Dobrze też dodać wykluczajace lokalizacje (zielona strzałka). U mnie akurat na przykładzie kierowania na Warszawę.

lokal.png

.

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

Nowicjusz ✭ ✭
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Właśnie dokładnie tak zrobiłem.