AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 121 forumowiczów jest online
Obecnie 121 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Lista remarketingowa a remarketing dynamiczny

Nowicjusz ✭ ✭

Cześć, czy AdWordsową listę remarketingową, którą zaimportowałam z innego konta na swoje, mogę wykorzystać w remarketingu dynamicznym? Czy to jest zupełnie inna bajka i muszę manualnie wpiąć odpowiednie kody i zebrać od nowa dedykowaną listę? 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Lista remarketingowa a remarketing dynamiczny

Wschodząca Gwiazda
Hej,
można wiedzieć jak zaimportowałaś listę z innego konta?
Ogolnie to w wpadku remarketingu dynamicznego to chyba dosyc dziwny sposób, bo on przecież dopasowuje reklame do tego co ktos przeglądał na danej stronie, a Ty, z tego co zrozumiałem, chcesz wykorzystać listy ze strony A dla strony B

Nowicjusz ✭ ✭
Hej,
To trochę skomplikowana procedura, ale w "uzasadnionych" przypadkach się da - papierkologia głównie.
W każdym razie mam powód, dla którego zależy mi na danej liście i chcę tym osobom rotować produkty z PLA.

Wschodząca Gwiazda
Pewny nie jestem, ale raczej dynamicznego remarketingu sie nie da. Skoro jednak jakoś zaimportowałaś to możesz stworzyć banery z rotującymi produktami skoro Ci na tym bardzo zależy.

Nowicjusz ✭ ✭
A wiesz, czy da się puścić bannery z produktami, które mają indywidualny URL dla każdego produktu, jeśli nie jest to remarketing dynamiczny?

Wschodząca Gwiazda
a to dobre pytanie, niestety ja Ci nie pomogeEmotikon: Smutny