AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 110 forumowiczów jest online
Obecnie 110 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kampania filmu online(YouTube) a final URL

Nowicjusz ✭

Witam Wszystkich!

Chciałbym utworzyć reklamę mojego filmu(muzyka), w taki sposób, by w reklamie typu in-stream odtwarzał się on nie od początku(gdy muzyka dopiero się rozkręca i może wydawać się mało zachęcająca), ale od miejsca przełomowego w utworze. Nie widziałem znalazłem jednak opcji, która pozwalałaby mi na zrobienie tego w ten sposób. Naturalnie planowałem pozostać przy "Destination URL" które pozwalałoby mi na przekierowanie osób klikających w inny film(obcięty, do miejsca kulminacyjnego muzyki) do filmu właściwego który znajduje się na moim kanale.

Google zrezygnowało jednak ostatnio z opcji "Destination URL", na rzecz "Final URL". Problem w tym, że tworząc kampanię 'video online' nie widzę tejże opcji(FinalURL). Czy może w kwestii tej określonej kampanii, odnośniki ustawia się w inny sposób? Tutoriale Google o posługiwaniu się AdWords dla wideo pochodzą z 2014 i nie są już aktualne. Próbowałem znaleźć informacje na ten temat na własną rękę, niestety bez większych sukcesów. Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję za każdą odp.

Pozdrawiam.

Dot.: Kampania filmu online(YouTube) a final URL

Student ✭ ✭ ✭
Musisz niestety przygotować specjalnie zmotnowany klip wideo - reklamę. Nie można w instream puścić reklamy, która zaczyna się od jakiegoś miejsca.
Paweł Rabinek