AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 335 forumowiczów jest online
Obecnie 335 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak odłączyć adres email (gmail) od konta adwords?

Nowicjusz ✭

Jak odłączyć adres email od konta adwords? Znajduje w internecie pomoc jednak nie mogę znaleźć podobnych zakładek u mnie. Dodam że w desperacji wyłączyłem niepotrzebnie konto adwords i nie mogę go przywrócić. Gdy chce ten adres gmail podłaczyć do innego konta adwords dostaje komunikat że jest ten adres email już powiązany z innym kontem.

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marcin A
września 2015

Dot.: Jak odłączyć adres email (gmail) od konta adwords?

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Oczywiście Darek i Leszek mają rację, ale do ich porad dopiszę drogowskazy dla Marcina Emotikon: Szczęśliwy

Marcin zrób tak.

1. Odzyskaj dostęp do zlikwidowanego konto. Google je nie skasowała, tylko zdeaktywowało. Tu masz jak to zrobić i dlaczego jest to bardzo proste : https://support.google.com/adwords/answer/2375441?hl=pl

2. Jak odzysaksz dostęp do konta to zrób to

Przed likwidacją konta zmień powiązany z nim adres e-mail, jeśli planujesz otworzyć nowe konto AdWords lub zacząć korzystać z innego już istniejącego. Nie można mieć dwóch kont AdWords z tym samym adresem e-mail, nawet wtedy, gdy jedno z nich zostało zlikwidowane. Aby zmienić adres e-mail przypisany do konta, kliknij kartę Moje konto, a następnie wybierz Preferencje i edytuj konto e-mail.

3. Po ustawieniu innego konta email dla starego konta Adwords, będziesz mógł zrobić to, co planowałeś.

Powodzenia i pozdrawiam

Adam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Student ✭ ✭ ✭
Spowrotem przywroc konto adwords nastepnie podlacz je do innego konta pocztowego z pelnymi prawami nastepnie zzaloguj przez te konto do adwords i odlacz te stare konto pocztowe

Najlepszy Współtwórca

Darek miał na myśli Konto Google, które służy do logowania się do podłączonych do niego usług. Do utworzena konta Google możesz użyć dowolnego czynnego adresu e-mail, na którym możesz przyjmować wiadomości.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marcin A
września 2015

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Oczywiście Darek i Leszek mają rację, ale do ich porad dopiszę drogowskazy dla Marcina Emotikon: Szczęśliwy

Marcin zrób tak.

1. Odzyskaj dostęp do zlikwidowanego konto. Google je nie skasowała, tylko zdeaktywowało. Tu masz jak to zrobić i dlaczego jest to bardzo proste : https://support.google.com/adwords/answer/2375441?hl=pl

2. Jak odzysaksz dostęp do konta to zrób to

Przed likwidacją konta zmień powiązany z nim adres e-mail, jeśli planujesz otworzyć nowe konto AdWords lub zacząć korzystać z innego już istniejącego. Nie można mieć dwóch kont AdWords z tym samym adresem e-mail, nawet wtedy, gdy jedno z nich zostało zlikwidowane. Aby zmienić adres e-mail przypisany do konta, kliknij kartę Moje konto, a następnie wybierz Preferencje i edytuj konto e-mail.

3. Po ustawieniu innego konta email dla starego konta Adwords, będziesz mógł zrobić to, co planowałeś.

Powodzenia i pozdrawiam

Adam

Nowicjusz ✭
Dzięki serdeczne. Już sobie poradziłem.

Nowicjusz ✭

Dzięki wszystkim za podpowiedzi. Już sobie poradzilem.