AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 117 forumowiczów jest online
Obecnie 117 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Gotowe rozwiązanie API AdWords

Student ✭ ✭ ✭

Witajcie,

chciałem się dowiedzieć czy spotkaliście się z gotowym rozwiązaniem API, które wymaga tylko spięcia? Jeżeli tak, to z chęcia przygarnę jakiegoś linka w tym temacieEmotikon: Szczęśliwy

Dzięki!

Pozdrawiam, Olek

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Gotowe rozwiązanie API AdWords

Magister ✭

Szukajsz jakiejś konkretnej funkcjonalności ? API ma tyle możliwości co logarytmiczny przyrost zastosowań Emotikon: Szczęśliwy

Student ✭ ✭ ✭
Chodzi mi to, czy są dostępne na rynku gotowe interfejsy API AdWords z gotowymi funkcjalnościami. Nie chciałem "na nowo wymyślać ameryki", tylko spiąć sklep z AdWords i działaćEmotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca
Aha! Droga na skroty Emotikon: Mrugający
Mam skrypty wylaczajace kampanie/grupy reklam jesli produkt staje sie niedostepny. Mam tez skrypt zmieniajacy tekst reklamowy jesli mamy update ceny itp.
Wszystko pisze pod klienta bazujac na tym https://developers.google.com/adwords/scripts/

Student ✭ ✭ ✭
Dzięki, napiszę do Ciebie na priva w tym temacieEmotikon: Szczęśliwy