AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 134 forumowiczów jest online
Obecnie 134 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Czy w Polsce jest już dostępne GMC?

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie,

Dzisiaj podczas tworzenia kampanii natknąłem się na wyniki przypominające wyniki charakterystyczne dla GMC.

Niestety nie wyglądają DOKŁADNIE jak te, które możemy spotkać np. na google.de lub google.co.uk

Czy to znaczy, że Google testuje GMC i wkrótce wprowadzi je w naszym kraju, czy może posiadacze kont zarejestrowanych w krajach gdzie GMC jest dostępne mają tylko możliwość takiej reklamy?

Niestety żadnych oficjalnych informacji nie odnalazłem, może ktoś z tu obecnych jest lepiej zorientowany w temacie Emotikon: Mrugający

Pozdrawiam,

M.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mateusz B
września 2015

Dot.: Czy w Polsce jest już dostępne GMC?

Magister ✭
Oficjalnej informacji nie ma. Plotka niesie, że do końca października ma chodzić. Można trafić już od czasu do czasu na wyświetlenia w wynikach wyszukiwania (mi się nie udało, ale na g+ już pojawiły się screeny).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mateusz B
września 2015

Magister ✭
Oficjalnej informacji nie ma. Plotka niesie, że do końca października ma chodzić. Można trafić już od czasu do czasu na wyświetlenia w wynikach wyszukiwania (mi się nie udało, ale na g+ już pojawiły się screeny).

Nowicjusz ✭
Plotka niesie, że trwają nieoficjalne testy.

Nowicjusz ✭
Optymistyczne wieści.

Dziękuję za informacje.

Pozdrawiam,
M.