AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 48 forumowiczów jest online
Obecnie 48 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Czy jest tu ktoś z google?

Nowicjusz ✭
Czy tu jest ktoś z Google kto może uruchomić kampanię ? Fatalne jest dla mnie to, że człowiek wydaje ze 100 tys na reklamy a w weekend jest praktycznie odcięty Emotikon: Język

Dot.: Czy jest tu ktoś z google?

Magister ✭
Potrzebujesz pomocy w sprawie kampanii Google AdWords? Zadzwoń: 800 007 200 Pon. - pt.: 9:00 - 18:00 A co dokładnie masz na myśli mówiąc o "odcięciu"?

Nowicjusz ✭
To, ze Pn-Pt to wiem .... W piątek dostał się trojan na serwer więc wiadomo adwords zawiesił kampanię do czasu poprawki. Wykryłem problem wszystko już jest ok i na szczęście widzę że dziś rano ruszyły kampanie. Ciekawe czy to support, po prostu ponowna automatyczna weryfikacja czy ten chat Emotikon: Szczęśliwy Po prostu dla mnie każdy dzień to spora strata a bałem się, że w week będę czekał z zaklepaniem ponownie strony do jutra. Nie zmienia to faktu, że support tel. przy takich obrotach ile zarabia google na adwords powinien być 7/24/356 Emotikon: Szczęśliwy Pozdrawiam.

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Tutaj jest opisane co robić w sytuacji złośliwego kodu na stronie.

A tu po angielsku.