AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 114 forumowiczów jest online
Obecnie 114 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Adwords, miejsca Google - identyczne nazwy punktów/firm na mapie

Nowicjusz ✭

Witam,
Moja firma ma kilka lokalizacji w jednym mieście.

Chciałbym wyświetlać konkretny adres firmy z miejsc google w danej grupie reklam.
Wszedłem w rozszerzenia lokalizacji i jest tam możliwość powiązania z miejscami google, jest tez możliwość filtrowania tych miejsc po nazwie firmy lub po kategorii.. ale co w przypadku gdy każde miejsce nazywa się tak samo (taka sama nazwa firmy)? Czy jest możliwość filtrowania po adresie lub po jakimś ID miejsca?

Mam dziwną sytuacje bo klienci dzwonią do mnie, że reklama wyświetliła się z adresem X w którym nie wykonuje usługi której szukał. 

p.s. wszystkie adresy są zweryfikowane

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Adwords, miejsca Google - identyczne nazwy punktów/firm na mapie

Najlepszy Współtwórca
Czyżby przydało się rozgraniczyć usługi na kampanie? Wtedy mógłbyś przypisać dodanych kampanii konkretne lokalizacje - wyświetlałby się poprawny adres do konkretnych reklam/usług.
Dominik Myślak

Dot.: Adwords, miejsca Google - identyczne nazwy punktów/firm na mapie

Student ✭ ✭

Możesz też dodawać miejsca z palca => ale także na poziomie kampanii. Najlepiej dedykować jeden adres jednej kampanii, żeby każda usługa miała przypisany odpowidni salon.

dd.jpg