Obecnie 283 forumowiczów jest online
Obecnie 283 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

tworzenie swojej reklamy na AdWords

Nowicjusz ✭

Witam. Chciałabym utworzyć swoją własną reklamę mojego bloga na AdWords. Wybrałam już dzienny budżet jaki mogę na to przeznaczyć tylko moje pytanie polega na tym - czy w każdej chwili mogę anulować moją reklamę aby więcej się nie pojawiła ?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: COCCINELLE F
września 2015

Dot.: tworzenie swojej reklamy na AdWords

Wschodząca Gwiazda
Tak, w każdej chwili możesz wstrzymać kampanię, reklamę i nie pojawi się w wynikach póki ponownie jej nie włączysz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
września 2015

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Poczytaj może również o sposobach płatności https://support.google.com/adwords/answer/1704418?hl=pl

automatyczny (z dołu) - google automatycznie będzie pobierało z Twojej karty kredytowej płatności (szczegóły w linku)
ręczny (z góry) - sama wpłacasz środki na konto AdWords (karta kredytowa bądź przelew) - wydawane są jedynie wpłacone środki. Po skończeniu się środków kampania się zatrzyma. Sądzę, że to lepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Rozwiązanie
września 2015

Wschodząca Gwiazda
Tak, w każdej chwili możesz wstrzymać kampanię, reklamę i nie pojawi się w wynikach póki ponownie jej nie włączysz.
Rozwiązanie
września 2015

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Poczytaj może również o sposobach płatności https://support.google.com/adwords/answer/1704418?hl=pl

automatyczny (z dołu) - google automatycznie będzie pobierało z Twojej karty kredytowej płatności (szczegóły w linku)
ręczny (z góry) - sama wpłacasz środki na konto AdWords (karta kredytowa bądź przelew) - wydawane są jedynie wpłacone środki. Po skończeniu się środków kampania się zatrzyma. Sądzę, że to lepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
tak, super podpowiedź. Dziękuję

Nowicjusz ✭
niestety mieszkam w Wielkiej Brytanii i mam możliwość jedynie płatności automatycznej

Najlepszy Współtwórca
to musisz uważać ile środków jest wydawanych na Twoim koncie...

pamiętaj, że budżet dzienny to taki pewny "zawór bezpieczeństwa" wydatków miesięcznych
Dominik Myślak