Obecnie 147 forumowiczów jest online
Obecnie 147 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

rozszerzenie lokalizacji

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Mam problem z rozszerzeniami lokalizacji w kampanii. Klient udostępnił mi swoje konto Google firma jaki menadżer. Pisałam dwukrotnie do obsługi Googla, zostały sprawdzone konta i stwierdzono, że jest wszystko ok i że synchronizacja trwa czasem dłużej niż 24h i należy czekać. Czekam już 3 dnień i nic. Nie wiem co jest grane i gdzie to zgłosić, a klient ciśnie, żeby te rozszerzenia pojawiały się przy reklamie. Co robić?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: rozszerzenie lokalizacji

Student ✭ ✭ ✭
Czy na koncie AdWords logujesz się tym samym mailem na które dostałaś udostępnienie z Moja Firma, czy logujesz się przez MCK?

Ostatnio miałem tak, że też wszystko było dobrze i tydzień nie chciało się zsynchronizować. Usunąłem i dodałem ponownie do synchronizacji i ruszyło.
Paweł Rabinek

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Na tym samym koncie mam wszystko.
Spróbuje zrobić tak jak mówisz. 

Firma jest zweryfikowana. Wpisuje nazwę skopiowaną z Google Firma. 

Z tego co widzę inne firmy, które mam na koncie bez problemu synchronizuje, a tej nie.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
No i niestety w dalszym ciągu nic. ;/

A czy muszą być jakieś specjalne wymagania co do profilu google firma? Już sama nie wiem gdzie szukać przyczyny.

Najlepszy Współtwórca
A co dokładnie robisz na koncie AdWords, żeby dodać rozszerzenie lokalizacji?

Bierzesz pod uwagę, że możesz mieć jeszcze przycisk zaktualizowane/niezaktualizowane?

Przełącz się nim na zaktualizowane i powinnaś móc dodać lokalizację.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Dodaje na poziomie konta rozszerzenie lokalizacji, łącze z kontem google firma (ktore jest na tym samym koncie) i ustawiam jako filtr nazwę firmy skopiowaną ze strony google firma.
Nawet bez ustawienia filtra widzi inne adresy, a akurat tego ktorego potrzebuje nie widzi.

Nie widze tego przycisku zaktualizowane/niezaktualizowane. Gdzie go szukać ?

Najlepszy Współtwórca
Cały czas widnieje informacja: "0 zsynchronizowanych lokalizacji; synchronizacja może zająć do 24 godzin"?

A kiedy weryfikowana była firma? Po weryfikacji samo pojawianie się firmy również może zająć chwilę czasu...
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Dokładnie taki komunikat cały czas się pokazuje.

Dostałam dostęp menadżera do Google Firma tej firmy w czwartek i była już zweryfikowana jako firma lokalna. Samo to konto już trochę działa.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Dziękuję za pomoc wszystkim.

Rozwiązanie problemu dość banalne. Emotikon: Szczęśliwy Za długa nazwa firmy w Google Firma. Ot co. Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca
Emotikon: Szczęśliwy dobrze, że rozwiązany problem... czyli weszłaś na Moja Firma w Google i... był jakiś komunikat o braku weryfikacji, czy o zbyt długiej nazwie?
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Niestety nie było. :/
Dopiero za trzecim razem obsługa na czacie Googla mnie dobrze pokierowała Emotikon: Szczęśliwy