Obecnie 346 forumowiczów jest online
Obecnie 346 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

adwords edytor - Ubuntu

Student ✭

Mam problem z edytorem Adwords pod Ubuntu. Wszystkie wcześniejsze wersje działały ładnie przez Wine a najnowsza wyrzuca mi problem jak na obrazku . Wie ktoś może jak go ominąć? Może ktoś miał podobny problem . Selection_001.png

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
listopada 2016

adwords edytor - Ubuntu

Student ✭

Rozwiązałem i zapomniałem tutaj napisać. Rozwiązanie jest proste... Kopiujemy gdzieś  z Windowsa wszystkie pliki edytora, wrzucamy sobie cały folder na desktop w linuxie i... działa Emotikon: Szczęśliwy 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: adwords edytor - Ubuntu

Community Manager
Próbowałeś uruchomić go w innym emulatorze? Działasz na najnowszej wersji Wine? Czy dodałeś GoogleUpdate.exe do wyjątków w firewall?

Student ✭
hej,
No działama na najnowszej wersji 1.8 , ustawiłem żeby emulował win 7 ale testowałem też na 8/10 , próbowałem też na play linux ale nie działa, firewall wyłączyłem całkowicie też to nic nie pomogło.

[ Edytowane ]
Community Manager

Podaj proszę dokładne wersje Ubuntu, Wine i AdWords Edytora którego próbujesz zainstalować.

Z tego co widzę to działa normalnie na Linux Mint i Arch Linux, tylko na Ubuntu jest problem:

LINK

Wschodząca Gwiazda

Student ✭
hej no to tak wine 1.8 , ubuntu 15.10 , edytor: 11.2.3 . Poprzedni edytor działa nowy przy próbie instalacji/updatu zwraca wyżej wymieniony błąd.

Student ✭
No play with linux w ogóle sie wywala u mnie przy edytorze (tam mam w ogóle możliwość zainstalowania jakiegoś super starego edytora 8 czy 9 ) a z własnego skryptu też niestety nie działa.

Student ✭
jakieś pomysły?

Wschodząca Gwiazda
Tomasz wydaje mi się, że pomoc szybciej znajdziesz na http://forum.linux.pl/ . Bo to raczej problem techniczny z systemem, a tutaj mało kto pewnie pracuje na Ubuntu. Adaśko
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
listopada 2016

adwords edytor - Ubuntu

Student ✭

Rozwiązałem i zapomniałem tutaj napisać. Rozwiązanie jest proste... Kopiujemy gdzieś  z Windowsa wszystkie pliki edytora, wrzucamy sobie cały folder na desktop w linuxie i... działa Emotikon: Szczęśliwy