Obecnie 191 forumowiczów jest online
Obecnie 191 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zwiększenie budżetu

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witajcie,

mam pytanie odnośnie zoptymalizowania budżetu. Jak sprawdzić/obliczyć o ile powinienem zwiększyć budżet dzienny w kampanii aby mieć pewność, że uzyskuję maksymalną ilość wyświetleń. Nie zawsze wyświetla się to w "Możliwości", a mam pewne podejrzenia, że mogę uzyskać zdecydowanie więcej wyświetleń. Co do kolumny "utrata wyświetleń ze względu na budżet" - ma bardzo niskie dane i często są nieadekwatne do propozycji wyświetlanych w "możliwości" (o ile te się oczywiście pojawią), więc nie wiem na ile mogę jej zawierzać.

Pozdrawiam
Jacek

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jacek S
września 2015

Dot.: Zwiększenie budżetu

Magister ✭
Daj tyle na ile cię stać i najlepiej tyle żeby się zwracało, czyli reklama zarabiała na siebie. Nie da się jednoznacznie określić liczby wyświetleń ponieważ liczby te mogą się zmieniać z dnia na dzień.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Student ✭ ✭ ✭
Sukcesywnie go zwiększaj i obserwuj statystyki.
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jacek S
września 2015

Magister ✭
Daj tyle na ile cię stać i najlepiej tyle żeby się zwracało, czyli reklama zarabiała na siebie. Nie da się jednoznacznie określić liczby wyświetleń ponieważ liczby te mogą się zmieniać z dnia na dzień.