Obecnie 176 forumowiczów jest online
Obecnie 176 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zbyt niska stawka / zbyt mało stron o takiej tematyce

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam,

Masakra, forum googla jak i google+ i wszystko poza gmailem jest po prostu nie do ogarnięcia. Kto to projektował? Jak usunać wątek, jak usunąć link do profilu g+ ? nic tutaj nie widać, formatowanie kodu na forum google nie istnieje...masakra

Dot.: Zbyt niska stawka / zbyt mało stron o takiej tematyce

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Fakt, trzeba czasu żeby to ogarnąć ale w porównaniu do wcześneijszego silnika jest duuużo lepiej.

Nie ma możliwości usuwania wątków.

Edycję ustawień na forum znajdziesz tutaj.

Formatowanie powinieneś widzieć owyżej pisanej wiadomości

form.png

Jeżeli nie widzisz, to pewnie kliknąłeś szybką odpowiedź, która rzeczywiście nie ma możliwości formatowania:

wysiwyg.png

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Niestety, ale nie mogę usunąć linka do profilu na G+ nie usuwają konta na G+ , także usunąłem G+. Formatowanie kodu tutaj nie istnieje. Jestem programistą i jak tylko trafiam na forum googla poszukując odpowiedzi, od razy wychodzę, bo wiem, że niczego się nie dowiem - odczytanie kodu na forum googla jest po prostu masakrą. Nie chodzi mi o formatowanie samej wiadomości ,a o formatowanie kodu/skryptów. Jak każdy monopol, traktowanie klienta schodzi w pewnym momencie na drugi plan.

A co do pytania w tytule - niestety nie uzyskałem odpowiedzi ale google i tak odrzuciło część moich reklam graficznych, a część (identycznych) zaakceptowało. Niestety pomimo podania numeru telefonu na prośbę konsultanta, nie otrzymałem odpowiedzi dlaczego reklamy zostały częściowo odrzucone, pomimo, że były identyczne jak te zaakceptowane. Widocznie trafiłem na idiotę, który miał zły dzień podczas akceptowania reklamy - także usunąłem konto adwords i pomimo wydania ponad miliona złotych przez kilka lat w tej siecie, mam google w głębokim poważaniu. Jakość googla w ostatnich 2 latach spadła z oceny 8/10 do 3/10 ... życzę szybkiego rozbicia tego monopolu przez Chińczyków.

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭

Michał

chyba aż tak źle nie jest. Jesteś programistą więc pewnie od razu zauważyłeś, że edytor to MCE... pewnie ikonka do wklejania kodu też od razu rzuciła Ci się w oczy. Nie jest to szczyt marzeń ale dla chcącego nic trudnego a że raczej nie musimy tu wklejać kodów na 2k linii więc myślę, że da się żyć Emotikon: Szczęśliwy

function respondToMichal() 
{
if(false !== ForumAdWords.codeFormattingPossible) {
echo "Michał nie jest tak źle z tym kodem";
}
}