Obecnie 252 forumowiczów jest online
Obecnie 252 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wyszukiwarki partnerskie

Nowicjusz ✭

1. Czy istnieje możliwość umieszczenia reklama tylko na wyszukiwarkach partnerskich?

2. Czy ktoś analizował przypadek na jakiej podstawie wyszukiwarki partnerskie takie jak zapmeta, 1&1 czy izito dostosowują stawki słów kluczowych do reklamowana się w google czy w innych wyszukiwarkach patnerskich?

Wyszukiwarki partnerskie

Profesjonalista ✭

Cześć Robert,

1. Niestety nie ma takie możliwości

2. Patrząc na obecne kampanie, które mam również uruchomione w sieć partnerskich to stawki są różne.

CPC raz jest tanszy, a raz jest droższy w porównaniu do kampanii w Google.

Wydaje mi się, że algorytm działa dokładnie tak samo w obu przypadkach - na cenę ma wpływ konkurencja i jakość reklamy.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Wyszukiwarki partnerskie

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

1. nie jestem pewien czy na pewno tak jest

2. zgadzam się z przedmówcą

Wyszukiwarki partnerskie

Nowicjusz ✭

1. ok

2. Bardziej chodzi mi o to, w jaki sposób partnerskie wyszukiwarki reklamują się same na frazy w Google czy innych wyszukiwarkach partnerskich, że osiągają wysokie pozycje na frazy na jakiej podstawie dobierają stawki do tak ogromnej ilości słów jaka przyświeca im filozofia.

Wyszukiwarki partnerskie

Profesjonalista ✭

@Ro K,

To nie jest tak, ze inne wyszukiwarki maja swoj system reklamowy, ktory decyduje gdzie wyswietlic reklame. To jest dalej algorytm google. Ten sam, ktory uzywany jest dla wynikow w google.pl. To on decyduje jaka pozycje dostanie reklama. 

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”