Obecnie 326 forumowiczów jest online
Obecnie 326 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wykasowanie opisu dla 2 różnych grup reklam

N/A
# 1
N/A

W kampanii mam 2 grupy reklam. Ostatnio, po zmianach, dopisałem dodatkowe nowe opisy, które pasują do 1 grupy reklam. Jednak wyświetlają mi się one w 2 grupach reklam. Jak zrobić, żeby opis wyświetlał się tylko w jednej grupie reklam, a z drugiej go wykasować, albo zmienić na inny dodatkowy opis?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu:
październik

Najlepszy Współtwórca

Zwróć uwagę a grafikę jaką wrzucił Adam i znajdź różnicę Emotikon: Mrugający   Wybierz z rozwijanej listy Rozszerzenie objaśnień, a nie Raport..........

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wykasowanie opisu dla 2 różnych grup reklam

Magister ✭ ✭

Cześć,

wystarczy wybrać jedną z grup reklam, a następnie kliknąć zakładkę Reklamy.

2017-10-14 17_04_06-Zarządzanie kampanią – Google AdWords.png

Teraz możesz sprawdzić nagłówki wraz z opisem poszczególnych reklam (po najechaniu kursorem na tekst reklamy wyskoczy symbol ołówka - należy w niego kliknąć. Następnie edytujesz konkretny element reklamy w Twoim przypadku opis.

2017-10-14 17_14_41.png

N/A
# 3
N/A

Cześć Tomasz,

Klikając w "Reklamy" mogę edytować główny tekst reklam, jakie są od początku w Google Adwords. A mi chodzi o te, chyba 'teksty rozszerzone'. 

Ten tekst dodatkowy, który mi się pojawia pod każdą moją reklamą w wyszukiwarce chciałbym zmienić, wyrzucić  - i nie widać go, kiedy kliknę ołówek, i nie mogę go zedytować, a chciałbym...

Magister ✭ ✭

od 31 stycznia standardowe reklamy tekstowe zostały zastąpione reklamami rozszerzonymi.

W związku z powyższym sugeruję wstrzymać reklamy w starym formacie, a następnie stworzyć reklamy w formacie rozszerzonym. 

Więcej informacji: https://goo.gl/4TZWPN

Najlepszy Współtwórca

Edytować reklamy tekstowe możesz tak jak zasugerował Tomasz.

Pytanie czy Tobie nie chodzi o rozszerzenia, które pojawiają się dodatkowo pod reklamą.

Zobacz, że koło zakłądki reklamy masz Rozszerzenia reklam, a tam między innymi Rozszerzenia objaśnień i rozszerzenia linków witryny.

Zapewne masz je dodane na poziomie kampanii, ale możesz je dodawać również na poziomie grup reklam.

Poczytaj o rozszerzeniach tutaj 

https://support.google.com/adwords/answer/7332837

https://support.google.com/adwords/answer/2375499?hl=pl

Dominik Myślak

N/A
# 6
N/A

Dominik, chodzi mi chyba o to, o czym Ty piszesz, a trudno to mi było samemu opisac, gdyż nie znam fachowego słownictwa Google. 

Wszedłem na link, który podałeś i u siebie na koncie grzebałem, ale nie mogłem znaleźć, jak zmienić rozszerzenie, które tutaj jako przykład z linka zaznaczyłem na czerwono:

Picture.png

N/A
# 7
N/A

Dominik, chodzi mi chyba o to, o czym Ty piszesz, a trudno to mi było samemu opisac, gdyż nie znam fachowego słownictwa Google. 

Wszedłem na link, który podałeś i u siebie na koncie grzebałem, ale nie mogłem znaleźć, jak zmienić rozszerzenie, które tutaj jako przykład z linka zaznaczyłem na czerwono:

Picture.png

Wschodząca Gwiazda

To są rozszerzenia objaśnień. 

Zrzut ekranu 2017-10-15 o 14.23.39.png

N/A
# 9
N/A

No tak, a kiedy ja klikam na Rozszerzenia reklam to u mnie pojawia się coś takiego i nic nie mogę z tym zrobić:

Rozszerzenia.png

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu:
październik

Najlepszy Współtwórca

Zwróć uwagę a grafikę jaką wrzucił Adam i znajdź różnicę Emotikon: Mrugający   Wybierz z rozwijanej listy Rozszerzenie objaśnień, a nie Raport..........

Dominik Myślak

N/A
# 11
N/A

A faktycznie, teraz kumam. Ależ to skomplikowane Emotikon: Szczęśliwy Czemu tego nikt nie uprości? Emotikon: Szczęśliwy  

Dzięki wielkie, klikam od dołu na "Rozwiązane" Emotikon: Mrugający