Obecnie 242 forumowiczów jest online
Obecnie 242 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Witryna zawieszona - nie mozna uruchomić reklam Adwords

Nowicjusz ✭ ✭

W naszym serwisie ogłoszeniowym dzięku użytkownikom dodającym ogłoszenia z pożyczkami - witryna została zawieszona www.oferty-bialystok.pl - serwis spełnia wszystkie zasady - zgłosiłem do rozpatrzenia - czy mogłem coś jeszcze przeoczyć?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Witryna zawieszona - nie mozna uruchomić reklam Adwords

Najlepszy Współtwórca

Witryna mogła zostać zawieszona z różnych powodów, ale przeważnie są to linki prowadzące do stron z wirusami, czy też po prostu zawirusowane treści.

W narzędziach dla webmasterów powinieneś widzieć dokładnie przyczyny zawieszenia włącznie ze ścieżkami do tych problemów. Dodatkowo możesz przeskanować zawartość serwera - w zależności od hostingu może to zrobić hosting - będziesz miał pewność, że w plikach nie ma wrzutek.

Jeśli będziesz pewny, że strona jest czysta od zagrożeń to możesz zgłosić ją do sprawdzenia przez narzędzia dla webmasterów.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭
W narzędziach jedynie stary komunikat że nie mógł uzyskać dostępu do witryny w roku 2013. Przeskanowane z https://www.virustotal.com, brak wirusów Emotikon: Smutny

Nowicjusz ✭ ✭
Co więcej w narzędziach dla webmasterów: Nie wykryto żadnych problemów dotyczących zabezpieczeń w Twojej witrynie. Po ponownym wrzuceniu do rozpatrzenia nadal - Witryna zawieszona.

Nowicjusz ✭ ✭
No i jest kolejny etap: Reklama odrzucona - Przyczyny: Ta reklama została odrzucona.

Najlepszy Współtwórca
Kiedy zgłosiłeś stronę do ponownego sprawdzenia? Pamiętaj to chwilę potrwa...

Jeśli zgłosiłeś ją jakiś czas temu to spróbuj to zrobić ponownie.

Dwa zgłoś się do supportu adwords w celu uzyskania większej liczby informacji co może być przyczyną. Jeśli to błąd systemu to zweryfikują to.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭
Zobaczymy do jutra... Na tę chwilę będę odradzał reklamy w Adwords - moja obywatelska inicjatywa społecznaEmotikon: Mrugający

Najlepszy Współtwórca
Rozumiem Cię Robercie, ale najpierw wyjaśnij problem bo bez powodu nie otrzymujesz takich komunikatów.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭
Dziękuje. Jak do tej pory wydanie w ten miesiąc 3000zł na rzecz Google i spotkanie się z takim przypadkiem godzi w dobre imię Adwords. Poczekamy zobaczymy co gigant zaproponuje.

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

a nie sądzisz, że sam błąd systemu może być spowodowany nazwą Twojej domeny? Zadzwoń do supportu i zapytaj o Twoją reklamę. Oni Ci powiedzą co jest nie tak. Jeśli to błąd systemu to uruchomią reklamy.

Edytowane: (oryginalną odpowiedź pozostawiam powyżej)

Kliknąłem sobie nie w ten link Emotikon: Szczęśliwy  - powyższa wypowiedź dotyczyła drugiego w kolejności linku podanego przez postującego - do skanowania plików.

Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
Przeczytaj sobie zasady reklamowania usług finansowych - https://support.google.com/adwordspolicy/answer/2464998?hl=pl . Podejrzewam, że tam znajdziesz powód zawieszenie twojej reklamy.

Adaśko

Magister ✭ ✭ ✭

Witaj Robercie,

weszłam na podaną przez Ciebie stronę internetową i mimo, że nie jestem pracownikiem Zepołu Pomocy AdWords, to wydaje mi się, że powód odrzucenia witryny jest dość jasny w tym przypadku.

Już pierwsze ogłoszenia to ogłoszenia napisania prac maturalnych od A do Z.

Screen Shot 2014-02-20 at 2.01.36 PM.png

Wszelkiego rodzaju nielegalne pomoce akademickie są zakazane, jeśli chodzi o reklamowanie poprzez AdWords. Są to praktyki niedozwolone. Podsyłam zatem zasadę reklamową "Niedozwolone pomoce akademickie"

Wspomniałeś także, że na stronie można znaleźć ogłoszenia dotyczące pożyczek, zatem podsyłam także zasadę "Pożyczyki krótkoterminowe", w której przeczytasz, jakie warunki musi spełniać firma oferująca tego rodzaju pożyczki. 

Mam nadzieję, że to pomoże trochę wyjaśnić odrzucenie strony.

Pozdrawiam,

KarolinaP

Nowicjusz ✭ ✭
Słusznie - takie ogłoszenia zostaną usunięte. Tylko co zrobić gdy polska rzeczywistość portali ogłoszeniowych - posiada takie ogłoszenia wręcz zawsze? Na marginesie - Co więcej to jest zgodne z prawem jeśli ktoś oferuje swoją pomoc w pisaniu prezentacji maturalnej - zgodne z polskim prawem. Nielegalne pomoce akademickie to byłoby zapewne udostępnianie odpowiedzi, pytań egzaminacyjnych co równie byłoby złamaniem prawa polskiego. Reasumując widzę, że wszyscy stosować musimy się do prawa obowiązującego w USA.

Magister ✭ ✭ ✭

Zgadzam się w kwestii tego, że pomoc przy pisaniu pracy dyplomowej czy jakiejkolwiek innej nie jest niczym złym, ale jeśli ogłoszenie mówi wyraźnie:

Moje ogłoszenie dotyczy pisania prezentacji maturalnych.
Sposób współpracy jest bezpieczny.
Każda praca:
- tworzona jest na indywidualne zamówienie,
- jest zgodna z oczekiwaniami osoby zamawiającej
- powstała w oparciu o literaturę (a nie Internet)
- jest poprawna, ciekawa
- napisana jest przystępnym językiem

to wybacz Robercie, ale jest to po prostu napisanie pracy za kogoś i niewiele ma to wspólnego z sama pomocą. A co to będzie za świat, jeśli wszyscy będą mieć zdane matury, skończone studia, tytuły profesorskie i specjalistyczne kupione na portalu internetowym. Ja osobiście nie chciałabym chodzić np. do dentysty, który kupił w sieci pracę maturalną, pracę dyplomową, świadectwo praktyk. Nie wydaję mi się, żeby to było legalne...nawet w Polsce Emotikon: Szczęśliwy Do samej pomocy, korepetycji itp. nikt się nie przyczepi.

Pozdrawiam,

KarolinaP

Nowicjusz ✭ ✭
Te ogłoszenia zostały usunięte. Wracając do meritum sprawy Adwords wciąż odrzuca mi reklamę.....Infolinia mówi proszę pisać zgłoszenia i czekać. Pozostaje mi się modlićEmotikon: Mrugający