Obecnie 283 forumowiczów jest online
Obecnie 283 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Rozszerzenia cen - masowe powiązanie

Magister ✭ ✭ ✭

Jak masowo dodać i powiązać rozszerzenia cen z grupami reklam? Dodałem rozszerzenia za pomocą pliku, w którym były również kolumny informujące o tym, do których grup reklam chcę przypisać dane rozszerzenie. Niestety rozszerzenia są dodane i widoczne zarówno na koncie jak i w Edytorze, ale powiązań nie ma.

Czy jest jakiś sposób na masowe powiązanie dodanych już rozszerzeń z odpowiednimi grupami reklam? W Edytorze nie widzę tu opcji masowego wgrywania powiązań, wgrywając plikiem powiązania nie przeszły... 

Pozdrawiam,
Marek Buraczyński
Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Rozszerzenia cen - masowe powiązanie

Najlepszy Współtwórca

Marek posiadam wersję Edytora AdWords 11.8.0 i widzę w sekcji Zasoby wspólne rozszerzenie cen.

Screen Shot 03-27-17 at 09.31 AM.PNG

Jeśli masz już dodane rozszerzenie cen, to wystarczy przejść na daną kampanię i przejść do sekcji Rozszerzenia reklam >> Rozszerzenia cen i kliknąć przycisk Dodaj rozszerzenie cen i wybrać do grup reklam i pojawi Ci się standardowe okno wyboru. Zaznaczasz konkretne grupy reklam

Dominik Myślak

Magister ✭ ✭ ✭

Dominik - "w międzyczasie" znalazłem potrzebną mi funkcję - "Przesyłanie zbiorcze" w Operacjach zbiorczych.

To, co podpowiadasz, widziałem wcześniej, ale mam rozszerzenia i grupy reklam liczone w tysiącach, więc okno wyboru i zaznaczanie tego tysiące razy nie bardzo mi pasowało.

Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Najlepszy Współtwórca

Jeśli grupy reklam masz jakoś powiązane - nazwa grup reklam ma podobne frazy to możesz szybko zrobić to edytorem.

Dodaj rozszerzenie cen >> na poziomie grup reklam i mamy tu możliwość wpisania słowa kluczowego i edytor wyszuka, tylko te grupy reklam zawierające tą frazę - zaznacz wszystko i też się uda Emotikon: Szczęśliwy

Ale super, że Ci się udało znaleźć Przesyłanie zbiorcze.

Dominik Myślak