Obecnie 257 forumowiczów jest online
Obecnie 257 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Remarketing na innej stronie niż kampania

Nowicjusz ✭ ✭

Witam,

czy da radę prowadzić kampanię na stronę x, a następnie prowadzić remarketing na stronie y, żeby w efekcie uzyskać odwiedziny strony x?

1) czy to mozliwe technicznie?

2) czy to dozwolone prawnie?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Student ✭ ✭ ✭

Cześć Maciej,

Tak działa remarketing, że user najpierw jest na stronie x, widzi reklamę na stronie y i wraca na stronę x.

Problemem może być jeśli obie strony należą do Ciebie, radzę zapytać w supporcie.

Odpowiadając na Twoje pytania

1) tak

2) tak

Nowicjusz ✭ ✭

Mi nie chodzi o to, że mam kampanie i remarketing na stronie x, a potem pojawia sie reklamy gdzieś po necie tylko o to, że jest kampania na jednej stronie ale chcialbym zeby wiecej userow dotarlo na moja strone, wiec mam inna i wymyslilem ze otaguje sobie tamtych z innej strony pomimo tego ze nie sa powiazani z moja kampania (nie byli nawet na stronie mojej kampanii)

Najlepszy Współtwórca

Maciej jak najbardziej jest to możliwe. Przeczytaj artykuł o udostępnianiu list remarketingowych https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Udostepnianie-list-remarketingowych-innym-kontom-...

Napisałem go jakiś czas temu, ale wydaje mi się, że nadal jest aktualny co do procedury.

Dominik Myślak