Obecnie 361 forumowiczów jest online
Obecnie 361 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Remarketing dynamiczny - kierowanie na strony produktów

Nowicjusz ✭ ✭

Hej,

Mam pytanie - czy i jeżeli się da, to jak można ustawić kierowanie w remarketingu dynamicznym w AdWords na stronę wyświetlanego produktu?

W obecnej chwili wszystkie moje kreacje remarketingu dynamicznego kierują na stronę główną.

Z góry dzięki za pomoc!

B.

Odpowiedź eksperta 3verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Bartłomiej B
września 2015

Dot.: Remarketing dynamiczny - kierowanie na strony produktów

Najlepszy Współtwórca

Kampanie remarketingowe "dynamiczne" korzystają z kreacji dynamicznych a adres url produktu pobierany jest z GMC. Poniżej ustawienie, które to zapewnia Emotikon: Szczęśliwy

Zarządzanie_kampanią_–_Google_AdWords 4.png

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Wschodząca Gwiazda
Bartłomiej a używasz "reklamy dynamiczne" ? Bo jeśli tak, to one powinny automatycznie pobierać adresy z feeda i kierować od razu na stronę konkretnego produktu. Adaśko

Wschodząca Gwiazda
ja własnie sprawdziłem w paru kampaniach i jakże się zdziwiłem, ze prowadzą na stronę główną, też chętnie się dowiem co trzeba zrobić.

Nowicjusz ✭ ✭

Adamie,

Używam reklam dynamicznych. W momencie ich tworzenie w adresie docelowym podałem stronę główną, bo szczerze mówiąc nie dom końca wiedziałem jaki adres wpisać...

reklama_dynamiczna.jpg

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Bartłomiej B
września 2015

Najlepszy Współtwórca

Kampanie remarketingowe "dynamiczne" korzystają z kreacji dynamicznych a adres url produktu pobierany jest z GMC. Poniżej ustawienie, które to zapewnia Emotikon: Szczęśliwy

Zarządzanie_kampanią_–_Google_AdWords 4.png