Obecnie 338 forumowiczów jest online
Obecnie 338 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Remarketing dynamiczny dla niestandardowych branż

Nowicjusz ✭

Cześć!

Mój Klient jest z branży automotive. Jego strona nie sprzedaje, znajdują się tam tylko ogłoszenia aut z opisem, ceną itd. Mamy przygotować dla Klienta remarketing dynamiczny, ale wymóg jest taki, aby użytkownikom w ramach reklam wyświetlać auta wcześniej przeglądane oraz auta nieprzeglądane, najlepiej z konkretnym parametrem, to jest takie, które są sklasyfikowane jako auta "starsze" - gorzej sprzedające się. Zakładam, że programista doda do stron pewne parametry, które pozwolą nam oddzielić auta "nowe" od "starych". 

Moje pytanie brzmi, czy jesteśmy w stanie w ogóle wymieszać listy stron przeglądanych i nie przeglądanych? W supporcie powiedzieli, że raczej nie, aczkolwiek z własnego doświadczenia, kojarzę reklamy śledzące mnie, gdzie oprócz produktów, które faktycznie przeglądałam, były też takie, których stron nie odwiedziłam, z tym, że był to handel detaliczny, a nie branża niestandardowa... 
Help! 

Remarketing dynamiczny dla niestandardowych branż

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭

Cześć @Ola A,

Sądzę, że jest to zadanie dla zwykłego remarketingu i stworzenie odpowiednich reklam graficznych.

Będziecie wtedy mieli więszką kontrolę.

Możesz to zrobić za pomocą np. list odbiorców utworzonych w Google Analytics na podstawie zachowan na stronie.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”