Obecnie 245 forumowiczów jest online
Obecnie 245 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklamy kierowane na lokallizacje

Student ✭ ✭ ✭

Mam kampanie ustawioną na całą polskę, w ramach kampanii kilka grup reklam.

Czy jest możliwość, aby w jednej z grup reklam pojawiały się reklamy zależne od lokalizacji? (bez przestawiania ogólnej konfiguracji kampanii Cała Polska)

Chcę, aby w wybranej grupie reklam, osoby będące w Warszawie, które wpiszą obojętnie jakie hasło należące do tej grupy reklam otrzymały inny tekst reklamowy - sierowany do Warszawiaków.

Pytanie numer dwa - jeśli nie da rady opcja powyżej, czy mogę chociaż wyświetlić im (osobą z Warszawy) link do podstrony (rozszerzenia linków witryny)? Jeśli tak, to jak to zrobić? Dodam, że kampania jest kampanią rozszerzoną.

HELP!

Dot.: Reklamy kierowane na lokallizacje

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Kierowanie reklam po lokalizacji możesz ustawiać tylko na poziomie kampanii. Możesz użyć kierowania na rozszerzenia lokalizacji i różnicować stawki w zależności od odległości od siedziby firmy, jednak lepiej stworzyć kampanię dedykowaną tylko na stolicę.

Linki do podstron w kampaniach rozszerzonych możesz ustawiać również na poziomie grup reklam:

jakub.jpg