Obecnie 343 forumowiczów jest online
Obecnie 343 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklama kierowana tylko na telefony komórkowe

Nowicjusz ✭

Posiadamy oddzielną stronę mobilną. Jak mam założyć grupę reklam które kierowane byłyby TYLKO na komorki? W zwykłej kampanii podaję w reklamie link do naszej strony, ale nie mobilnej tylko zwykłej, Żeby właściwie kierować użytkowników tel komórkowych na wersję mobilną - mającą przecież inny adres url, musiałbym podać inny link niż do wersji wyświetlanej na komputerze. Tymczasem podczas tworzenia reklamy nie ma opcji dodawania 2 linków -innnego dla użytkowników komputerów a innego dla użytkowników telefonów. JAK zatem kierować kampanię z linkiem kierującym do wersji mobilnej a więc tylko dla komórek??
Co z tego, że tworząc reklame klikne " na urządzenia mobilne" skoro linkuje do pełnej wersji strony. Jesli ktoś zobaczy tą reklamę na telefonie kom. to i tak przekieruje go do pełnej wersji strony a nie do mobilnej.

Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno. Dodajmy że nie interesuje mnie kamopania na sieć reklamową  a tylko na sieć wyszukiwania. Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Reklama kierowana tylko na telefony komórkowe

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Jak tworzysz reklamę to zaznacz "Urządzenia przenośne" - zobacz  http://imgur.com/lCJBQlK.jpg . Pamiętaj aby adres docelowy dać adres strony mobilnej.

Adaśko