Obecnie 262 forumowiczów jest online
Obecnie 262 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

[Reklama Graficzna] Edytor AdWords

Student ✭ ✭

Cześć,

nie wiem czy zaawansowane, ale problem jest dość dziwny. Chciałbym aby do projektu eleganckiego dorzuciło się logo w wolne miejsce, które na nim pozostaje.

Chciałbym na projektach pionowych, aby logo było poniżej przycisku, na prostokątnych po lewej stronie od przycisku.

Niestety Logo nie dodaje się nigdzie mimo dorzucenia go w edytorze. Czy jest to błąd, czy to logo mi się nie doda w tym wypadku wcale? 

Proszę o pomoc jak to zrobić.

pozdrawiam

.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Wschodząca Gwiazda

Seba ja nie bardzo rozumiem w czym masz problem, a skoro do tej pory nikt nie odpisał to zakładam, że inni też mogę mieć wątpliwości o co Ci chodzi. Możesz nieco bardziej sprecyzować?

Dot.: [Reklama Graficzna] Edytor AdWords

Student ✭ ✭

Nie wiem co tu nie zrozumiałego.

Podczas tworzenia reklam - mamy projekt elegancki i chce do niego dorzucić logo. Niestety po dodaniu logo -> nie widać go na projekcie.

Rozmawiałem z supportem i niestety albo jest to błąd, albo ktoś tego nie sprawdził wcześniej i na razie nie działa. Niestety Pani nie wie czy to będzie działać.

pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca

To teraz i ja zrozumiałem o co chodzi Emotikon: Szczęśliwy Tak również mam z tym problem, ale troszkę inny niż Ty.

Niestety są chyba dwa takie szablony, w których ktoś nie przewidział loga mimo, że w edytorze jest na nie miejsce.

Jeden z tych szablonów mi również przypadł do gustu i czasem z niego skorzystam, ale potem jest problem z zatwierdzeniem reklam z powodu braku loga - nieokreślona działalność itp.

Wtedy pomaga telefon do supportu z prośbą o ręczne sprawdzenie reklam - zawsze zatwierdzają Emotikon: Szczęśliwy

Tylko, że Ty chcesz by to logo było, więc nie rozwiązuje to Twojego problemu.

Dominik Myślak