Obecnie 229 forumowiczów jest online
Obecnie 229 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reguły w remarketingu

Nowicjusz ✭

Cześć, mam takie pytanie. 

Chciała bym zbudować 1 listę remarketingową z dwóch stron (url strony + nowy url strony), czyli innymi słowy, żeby mi zbierało sumę osób ze starej strony i z nowej strony. Czy wystarczy, że wkleje oba urle w to okienko, wybierając opcje dla jednego i drugiego "url zawiera"  ????

remarketing.PNG

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Asia

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Reguły w remarketingu

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Na początku należy usystematyzować co chcesz zrobić. Czy chcesz połączyć dwie strony np. www.coscos.com i www.coscos2.com - jeśli tak, to jest to zła droga. Jeżeli dwie podstrony np. www.coscos.com/dach.php i www.coscos.com/cegly.php - to jest to dobra droga i będzie wyglądać to mniej więcej tak :

Zrzut ekranu 2016-06-22 o 17.10.42.png

Dot.: Reguły w remarketingu

Najlepszy Współtwórca
Screen dotyczy list tworzonych z poziomu konta AdWords. Jeśli tag remarketingowy umieszczony jest na jednej i na drugiej stronie - ten jeden z AdWords - to nie powinno być problemu, żeby stworzyć taką listę.

Możesz stworzyć dwie odrębne listy i na poziomie grupy reklam dodać obie - wtedy będziesz widziała, z której strony jest lepszy ruch.

Podobnie możesz zrobić listy z poziomu konta Analytics i udostępnić je danemu kontu AdWords. Pytanie czy obie strony miały ten sam kod analyticsa?
Dominik Myślak