Obecnie 362 forumowiczów jest online
Obecnie 362 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Promowanie strony z feromonami w sieci reklamowej

Nowicjusz ✭

Witam, mam pytanie odnośnie promowania strony erotycznej w sieci reklamowej. Wiem, że takie witryny podlegają ograniczeniom. Jeżeli miałabym witrynę promującą np. feromony jako perfumy i treści na stronie stworzone byłyby specjalnie pod kątem ograniczeń AdWords i chciałabym na tę stronę kierować ruch z wszystkich innych moich witryn: sklepów erotycznych poprzez kod remarketingowy na tę nową witrynę, to czy mogę wtedy promować tę nową witrynę w sieci reklamowej?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Promowanie strony z feromonami w sieci reklamowej

Najlepszy Współtwórca
Jeśli dobrze zrozumiałem. Masz jakieś strony erotyczne, na które wchodzą Klienci/użytkownicy. Zapewne chcesz na nich umieścić kod remarketingowy.

Masz również stronę z feromonami, którą chcesz reklamować dzięki listom remarketingowym - na sieć reklamową.

Powinno zadziałać, ale zapewne znasz już te linki https://support.google.com/adwordspolicy/answer/6023699
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Dziękuję za odpowiedź. Tylko, że ta nowa strona byłaby tak zbudowana, że feromony byłyby promowane jako perfumy i treść również byłaby specjalnie stworzona. Rozumiem, że mogę uruchomić reklamy w sieci reklamowej, ale mogą się wyświetlać z ograniczeniem.

Najlepszy Współtwórca
Jeśli strona z feromonami / perfumami nie zawierałaby treści erytocznych / zdjęć erotycznych / golizny to sądzę, że nawet bez ograniczeń. Kwestia jak zostaną zakwalifikowane feromony.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Dziękuję, pozostaje mi więc to tylko przetestować.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
z szeroką rozumianą erotyką możesz mieć problem w siecią. Ale z mojego doświadczenia wynika, ze warto sprawdzić kilka opcji reklam i może przejsć