Obecnie 351 forumowiczów jest online
Obecnie 351 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z uploadem reklam GDN

Nowicjusz ✭

Mam problem z upoloadem zdjęć, które chciałbym wykorzystać do remarketingu oraz GDN. Część reklam, które graficznie są spójne udało się przesłać - jednak jedynie mniejsze formaty. Waga jak i rozmiar są zgodne ze wskazówkami Google. Czy jest możliwość, że problemem jest przeważający biały kolor tła? Pamiętam, że kiedyś w taki sytuacjach ustawiało się jedno pixelową czarną ramkę - czy spotkaliście się z takim problemem?

Z góry dzięki za odpowiedź! Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Problem z uploadem reklam GDN

Najlepszy Współtwórca

W jaki sposób starasz się zaciągnąć grafiki? Przez kampanię AdWords czy edytor?

Jaki dokładnie masz komunikat? Czy problem jest przy zaciąganiu czy przy zatwierdzaniu?

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Sposób przesyłania grafik:
- za pomocą edytora - pokazuje błąd: Nieprawidłowy obraz. Użyj innego obrazu, by opublikować reklamę. Błąd pojawia się przy publikacji zmain.
- W panelu: Podczas przesyłania wystąpił błąd - problem dotyczący układu reklamy graficznej.

Najlepszy Współtwórca
sprawdź dokładnie rozmiar tego banneru - 1 piksel może zaważyć na odrzuceniu reklamy
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Dzięki za pomoc. Rozmiar był ok. Dodałem 1 px czarną ramkę i przeszła akceptację.