Obecnie 176 forumowiczów jest online
Obecnie 176 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem po zalogowaniu.

Nowicjusz ✭

Witam,

Po zalogowaniu się na swoje konto Google Adwords wyskakuje komunikat:

W wykonywanej przez Ciebie operacji wystąpił błąd. Jeśli próbujesz wprowadzić zmiany, mogły one nie zostać zapisane.

Odśwież stronę, aby spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzać, wyloguj się z konta AdWords, a następnie zaloguj się ponownie i wróć na tę stronę.

[ Zamknij ]

Nie mam w ogóle żadnych możliwości Zarządzania kontem. Wszystko jest nieaktywne - jedynie co chwila pojawia się powyższy komunikat.

Zrzut ekranu wygląda następująco:

Bez nazwy-1.jpg

Proszę o pomoc. Do google w ogóle nie mogłem sie dodzwonic.
Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Problem po zalogowaniu.

Najlepszy Współtwórca

Wyczyść ciasteczka w przeglądarce, bądź spróbuj na innej, czyli jeśli korzystasz z firefoxa to spróbuj na chromie - bądź na odwrót - w ostateczności explorer Emotikon: Szczęśliwy

Najczęściej to rozwiązuje problem.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Wyczyscilem wszystko w firefoxie - nie pomoglo.

Natomiast moge sie zalogowac przez explorera.

Jakies inne pomysly jak rozwiązać problem w firefoxie?

Najlepszy Współtwórca

czy masz najnowszą wersję firefoxa? Zalecałbym również zainstalować chrome`a i na nim odwiedzać konto adwords i analytics.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Mam firefoxa w wersji 21.0, nowszej nie ma.

Od pol roku wszystko dobrze chodziło, a teraz jak zaklęte.

Magister ✭ ✭ ✭

Witam, 

zanim zalogujesz się do konta Adwords, upewnij się proszę, że wylogowałeś się z innych produktów Google i spróbuj zalogować się do konta. Czasami taki zabieg pomaga. Sprawdz także, czy nie masz przypadkiem jakiegoś ad-blockera w wyszukowarce Firefox, bo on też może powodować problemy z zalogowaniem się. 

Ogólnie nie mam żadnych informacji od techników, że wysąpił jakiś problem techniczny po stronie Google.

Miłego tygodnia,

KarolinaP

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Witam ponownie,

dostałam właśnie informację, że problemy z zalogowaniem się do konta Adwords wynikają z tego, iż wyszukiwarka ma prawdopodobnie zainstalowane rozszerzenie AdBlock lub AdBlock Plus. Należy zatem odinstalować rozszerzenie AdBlock, nastepnie wyczyścić cookies i ponowanie spróbować zalogować się do konta.Technicy pracują obecnie z zespołem AdBlock Plus w celu zniwelowanie tego typu niedogodności. 

Pozdrawiam,

KarolinaP