Obecnie 198 forumowiczów jest online
Obecnie 198 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Parametry niestandardowe remarketing

Nowicjusz ✭ ✭

Witam, mam taki problem. Zapala mi się to co na obrazku i za chiny ludowe nie mogę tego wyłączyć. Pracownicy google twierdzą że trzeba by było nowe konto ponieważ na etapie tworzenia listy coś za dużo został klikniete. Spotkaliście się z czymś takim? Jest jakieś logiczne rozwiązanie??

Zrzut ekranu 2015-06-15 o 10.41.08.png

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Sebastian G
września 2015

Dot.: Parametry niestandardowe remarketing

Wschodząca Gwiazda
Myślę, że usunięcie kampanii nic nie da i komunikat dalej będzie się wyświetlał.
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wschodząca Gwiazda
Cześć,

prawdopodobnie w czasie tworzenia kampanii na sieć reklamową w ustawieniach zaawansowanych zaznaczyłeś opcję "Użyj reklam dynamicznych".
Google skonfigurował dla Ciebie listy remarketingowe pod kątem remarketingu dynamicznego, ale nie wykrywa na stronie parametrów niestandardowych w tagu.
Nie musisz z tym nic robić. To tylko informacja o brakujących parametrach, a zakładanie nowego konta z takiego powodu byłoby naprawdę bezsensu.
Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭ ✭
Ok rozumiem ale gdybym np. skasował ową kampanię to te oznaczenie zniknęło by czy ono już zostanie niestety na zawsze i będzie mi dziurę w brzuch wiercić??

Nowicjusz ✭ ✭
Przy okazji sprawdziłem każdą kampanię i nie ma w niej zaznaczone użyj reklam dynamicznych
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Sebastian G
września 2015

Wschodząca Gwiazda
Myślę, że usunięcie kampanii nic nie da i komunikat dalej będzie się wyświetlał.
Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭ ✭
Ok, rozumiem, dziękuję za wskazówki