Obecnie 214 forumowiczów jest online
Obecnie 214 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowa wersja Edytora AdWords

Pracownik Google

Drodzy Forumowicze,

Zachęcam Was do pobrania najnowszej wersji Edytora AdWords. Wersja 10.2 obsługuje już uaktualnione linki do podstron w kampaniach rozszerzonych. Opis wszystkich aktualizacji (które nie ograniczają się tylko do linków do podstron) znajdziecie tutaj.

Więcej na temat najnowszej wersji Edytora przeczytacie na blogu "Wszystko o AdWords".

Część z Was mogła jeszcze nie słyszeć o Edytorze AdWords. Jest to bezpłatna aplikacja Google, którą pobieracie na swój komputer.  

Edytor służy do zarządzania kampaniami AdWords. Można z jego pomocą między innymi kopiować kampanie między kontami albo dokonywać zbiorczych zmian (np. edycji docelowych adresów URL kilkudziesięciu słów kluczowych).    

W Centrum Pomocy Edytora AdWords znajdziecie artykuły, które pozwolą Wam zaznajomić się z tym narzędziem, przydatnym zwłaszcza, gdy macie w koncie bardzo wiele reklam i słów kluczowych.

Pozdrawiam serdecznie z Wrocławia!

Ania

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Nowa wersja Edytora AdWords

Najlepszy Współtwórca

Juz parę minut wcześniej pobrałem i byłem szczęśliwy Emotikon: Szczęśliwy że są rozszerzenia, ale...  edytor chyba nie nadąrza za zmianami, ponieważ chyba nie ma mozliwości dodania dwóch linijek opisu...  Czy opcja Dołącz tekst to to? Chyba nie....

Dominik Myślak

Pracownik Google
Muszę niestety potwierdzić, że akurat opisy w rozszerzeniach linków do podstron nie są jeszcze obsługiwane przez tę wersję...

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Szkoda, że dalej nie ma wersji pod Linuxa. Emulowany czasem bardzo słabo działa Emotikon: Smutny

Najlepszy Współtwórca

@AK87

Kilka lat temu na stronie pobierania była nwet obietnica, że pracują nad wersję linux. Ale zarzucono te prace.

Pod WINE obecną wersję trudno zainstalować, bo brakuje zbyt wielu elementów systemu.

Jeśli nie jest dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem dodatkowy komputer to polecam wirtualizację.

To świetnie się sprawdza na linuxie. W osobnym oknie odpalić możesz inny system (np Win XP czy 7)

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Pracuję na różnych systemach, w różnych środowiskach. Ostatnio najczęściej na Ubuntu+WINE i w moim przypadku udało się zainstalować. Czasem działa bardzo płynnie, ale czasem ma potrafi się zawiesić na kilkanaście sekund.

Miałem szczerą nadzieję, że jest jakaś Linuxowa nieoficjalna wersja, ale widzę, że nie Emotikon: Szczęśliwy Chyba jednak rzeczywiście zacznę go uruchamiać w wirtualnej maszynie - dzięki za sugestię.

Najlepszy Współtwórca

VM VirtualBox + win7 działa świetnie.

Minusem są ciągłe aktualizacje rzadko włączanego WIN7 Emotikon: Szczęśliwy

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Ja nie rozumiem po co się męczyć na linuksie, jeżeli praca na Win jest płynniejsza, stabilniejsza i łatwiejsza. Jedyny minus to płatna licencja. 1-2 lata temu też miałem fazę na różne dystrybucje biurkowe ale ilość problemów jakie się po drodze pojawiły sprawiła, że po 8 miesiącach z ulgą wróciłem do Win. W pracy chcę się skupić na pracy a nie na korygowaniu błędów w sterownikach do drukarki na poziomie plików konfiguracyjnych... Wykonując setki czynności dzień w dzień, od OSa oczekuję, że będzie przeźroczysty i nie będzie przeszkadzał, dekoncentrował.

P.S. Nawet jeżeli odpalasz Win poprzez narzędzia do wirtualizacji również musisz mieć płatny klucz.

Najlepszy Współtwórca

Krzysztof, gusta nie podlegaja dyskusjiEmotikon: Szczęśliwy

Też mam swoją ulubiona dystrybucje a nawet dwie i na stałe na nich pracuję. Jakoś wolę je od Win. Choć z win tez korzystam tak jak i z OS X (z którym coraz bardziej się zaprzyjaźniam). To nie kwestia oszczędniści a zbudowania sobie dogodnego i stabilnego środowiska pracy.

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Tu nie chodzi o płatną licencję Windowsa, bo to przecież nie są wielkie koszta.

Dla mnie Linux jest dużo bardziej użteczny, płynny i stabilny Emotikon: Szczęśliwy Tworzę dużo softu (małego i dużego) w różnych językach i na Linuxie pracuje mi się najwygodniej. Nie mówiąc o poczuciu bezpieczeństwa jakie daje Linux (chociażby właśnie przez możliwości konfiguracyjne). Ilu użytkowników tyle zastosowań Emotikon: Mrugający