Obecnie 182 forumowiczów jest online
Obecnie 182 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Niezgodność strony z zasadami Google

Nowicjusz ✭

Witam,

mam od jakiegoś czasu duży problem z ustawieniem kampanii dla mojej strony www.pfrs.pl - za każdym raziem reklamy nie są wyświetlane, a Google podaje jako powód - naruszenie zasad dotyczących witryn. 

Dzwoniłem kilkukrotnie do obsługi klienta, jednak w ogóle nie potrafili mi pomóc. Napisałem również maila, a w odpowiedzi bardzo ogólnikowo napisano mi, że nie można jasno zdefiniować problemu i przesłano link do storny z zasadami dotyczacymi witryn.

Proszę o pomoc, gdyż chce wypromować swoją stronę w wyszukiwarce jednak nie mam już pomysłu co mogę poprawić na stronie.

Pozdrawiam!  

Dot.: Niezgodność strony z zasadami Google

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Jeżeli jest problem z zasadami, Google powinien szczegółowo poinformować o przyczynach w osobnym mailu. Można też próbować bezpośredniego kontaktu przez e-mail/czat/telefon tutaj. Dziwne, że nie udało się uzyskać konkretów tą drogą...

Samodzielnie można spróbować na koncie AdWords dodać kolumnę "Informacje o zasadach", wg instrukcji poniżej:

zasady.jpg

Po dodaniu na karcie reklamy pojawi sie dodatkowa kolumna. Można sprawdzić co znajuduje sie w kolumnach stan i informacje o zasadach oraz najechać na "chmurkę", która wyświetli dodatkowe informacje.

zawieszenie2.jpg

Dot.: Niezgodność strony z zasadami Google

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Po przyjrzeniu się stronie http://www.pfrs.pl/referencje.html myślę, że jest problem z Robertem Lewandowskim...

Jeżeli Robert udzielił rekomendacji, na stronie musi znaleźć się potwierdzenie. Szczegóły na ten temat tutaj.

premier.jpg

Po rozwiązaniu problemu stronę można ponownie zgłosić przez formularz.