Obecnie 239 forumowiczów jest online
Obecnie 239 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kod promocyjny

Nowicjusz ✭

Witam,

Czy jest możliwośc uzyskania dodatkowego kodu promocyjnego z działu marketingowego poza pierwszym ??

Mam dosyć spore wydatki miesięczne na adwordsa, a to zdecydowanie pomogłoby rozwojowi mojej firmy.

Z góry dziękuje za odpowiedź

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Kod promocyjny

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Z zasady przysługuje 1 kupon na jedną firmę, dodatkowe kupony dostałem kilka lat temu na szkoleniu na przetestowanie nowych rzeczy, których się nauczyłem, ale w ostatnim czasie takich kuponów szkoleniowych nie widziałem.

Czy dość spore wydatki to kwoty powyżej 50 000 złotych miesięcznie, powyżej 300 000 złotych, czy jeszcze wyższe?

Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Wschodząca Gwiazda
Marek - jak ktoś ma wydatki na poziomie 50 000 zł miesięcznie to mu kupon lub jego brak różnicy nie robi Emotikon: Szczęśliwy
Tomasz Ciepłucha

Magister ✭ ✭ ✭
Tomek - dobrze wiem o tym, ale jak ktoś ma mniej, to pisząc o sporych wydatkach mija się z prawdą Emotikon: Mrugający Polski rynek AdWords to - jeśli dobrze pamiętam - około miliarda złotych rocznie. Firmy z małymi budżetami nie mają więc powodów, aby oczekiwać kuponów czy innych oznak specjalnego traktowania - dla Google to nie miałoby żadnego ekonomicznego uzasadnienia.
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Nowicjusz ✭

Witam,

Dziękuje Panie Marku. Ma pan rację określając "duże wydatki" chyba minąłem sie z prawdą. Określiłem to dosyć nieprecyzyjnie. Są to duże wydatki na raczkującego przedsiębiorce studenta jakim jestem. Wydatki jakie ponoszę w związku z reklamą adwords wynoszą mniej więcej 1000 zł miesięcznie. Moja firma jest mała i zajmuje się sprzedażą dóbr niematerialnych "wirtualnych". Reklamy adwords są pomocne jednakże opłaty związane z nimi póki co są zbyt duże. Kupony promocyjne mam nadzieję wspomogły by dalszy rozwój mojej małej firmy. Dziękuje niemniej Państwu za odpowiedź. Czy jest jakaś możliwość uzysknia takiego kuponu czy mogliby Państwo doradzić coś. Próbowałem sie skontaktować z szeroka rozumianym działem "marketingowym" niemniej jednak nie kontaktu bo ten dział jest tkz. "działem wewnętrznym". 

Czy mogliby Panowie coś poradzić w tej sprawie ??

Pozdrawiam 

Amadeusz Giblak właściciel firmy Eloboost24.eu

Najlepszy Współtwórca
Elo B Twoja stopka podchodzi już pod reklamę, co na tym forum jest zabronione.

Druga kwestia to sam fakt przydzielenia kuponu. Mają one pewne ograniczenia i jednym z nich jest wiek konta. Nie może być starsze niż 14 dni.

Jeśli masz wysokie koszty reklamy/kliknięć, to może będziemy w stanie pomóc Ci z tym.

Może używasz złych dopasowań fraz...
Może masz tylko jedną grupę reklam...
Może masz złe teksty reklamowe...
Może nie używasz rozszerzeń...
Może masz zbyt niski Wynik Jakości...
Może używasz złych fraz - zbyt ogólnych, przez co drogich...

Miejsc, w których możemy pomóc, a tym samym Ty możesz nieco zaoszczędzić jest wiele.
Dominik Myślak

Magister ✭ ✭ ✭
Dominik idzie w dobrym kierunku. Kupon to sposób na przyzwyczajenie się do wydawania pieniędzy w momencie, gdy nie przynoszą one zysku. Skuteczna reklama polega natomiast na wydawaniu pieniędzy, w taki sposób, abyśmy zarobili więcej niż wydamy. Dochodzimy więc do tematu optymalizacji reklam i kampanii w taki sposób, aby były one skuteczne. O tym można czytać i pisać bardzo długo... Poczytaj o optymalizacji, a później podaj przykłady problemów, które masz - spróbujemy pomóc Ci je rozwiązać.

Zajrzałem również pod adres, który nie powinien się tu pojawić. Strona jest zrobiona w sposób, który utrudni uzyskanie wysokich wyników jakości. Dobrze jest, gdy dla każdej z grup reklam lub nawet dla każdego ze słów kierujemy do podstrony ściśle odpowiadającej tej frazie - warto więc mieć takie dopasowane podstrony.
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Nowicjusz ✭

Mają panowie jakąś dobrą literature dotycząca optymalizacji, bo chętnie bym doczytał i popróbował zminimalizować koszty w stosunku do zysków

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Zacznij od Supportu AdWords

Dominik Myślak