Obecnie 120 forumowiczów jest online
Obecnie 120 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kierowanie reklam invideo na YT

Student ✭

Mam jedno pytanie, utworzyłem reklamę displayową w formacie 480x70 i chciał bym ją kierować na YT. Jeśli ustawiłem jako miejsce docelowe youtube.com to czy ustawione dodatkowo kierowanie na tematy będą tematami w YT czy jakoś inaczej mam ustawić kierowanie na określoną tematykę filmów (tematy, słowa kluczowe)? Chodzi mi o kierowanie reklam typu invideo tylko na określoną tematykę filmów i tylko na YT. 

Pozdrawiam, Piotr
Odpowiedź eksperta 3verified_user
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: PiotrDębowski
września 2015

Dot.: Kierowanie reklam invideo na YT

Wschodząca Gwiazda
Trzeba zwrócić uwagę, czy przy określeniu kierowania pod spodem zaznaczona jest opcja "Kierowanie reklam i określanie stawek".
Słowa kluczowe są zawsze używane do kierowania reklam natomiast przy tematach można już wybierać i można tylko dostosowywać stawki.

Przy kierowaniu na miejsca docelowe też trzeba się upewnić, że ma się zaznaczoną opcję "Kierowanie reklam i określanie stawek" jak chcesz by kryteria były spełnione jednocześnie.
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
września 2015

Najlepszy Współtwórca
PiotrekDębowski, jak bedziesz nastepnym razem robil reklame na YouTube to skorzystaj z opcji "+Reklama" i dalej "Galeria reklam" wybierajac "Reklama wideo" i potem "Statyczny obraz InVideo". Hint dotyczy tego, ze nie bedziesz musial upewniac sie czy masz zaznaczone "Kierowanie reklam i okreslenie stawek" no i pojawi Ci sie opcja utworzenia baneru towarzyszacego 300x250px Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wschodząca Gwiazda
Z tego co kojarzę to domyślnie masz "i" czyli część wspólną, jak sobie wejdziesz w zakładkę sieć reklamowa -> kierowanie to powinien Ci się pokazać taki fajny rysuneczek http://i.imgur.com/X5nywMg.png
Rozwiązanie
września 2015

Wschodząca Gwiazda
Trzeba zwrócić uwagę, czy przy określeniu kierowania pod spodem zaznaczona jest opcja "Kierowanie reklam i określanie stawek".
Słowa kluczowe są zawsze używane do kierowania reklam natomiast przy tematach można już wybierać i można tylko dostosowywać stawki.

Przy kierowaniu na miejsca docelowe też trzeba się upewnić, że ma się zaznaczoną opcję "Kierowanie reklam i określanie stawek" jak chcesz by kryteria były spełnione jednocześnie.
Tomasz Ciepłucha
Rozwiązanie
września 2015

Najlepszy Współtwórca
PiotrekDębowski, jak bedziesz nastepnym razem robil reklame na YouTube to skorzystaj z opcji "+Reklama" i dalej "Galeria reklam" wybierajac "Reklama wideo" i potem "Statyczny obraz InVideo". Hint dotyczy tego, ze nie bedziesz musial upewniac sie czy masz zaznaczone "Kierowanie reklam i okreslenie stawek" no i pojawi Ci sie opcja utworzenia baneru towarzyszacego 300x250px Emotikon: Szczęśliwy