Obecnie 286 forumowiczów jest online
Obecnie 286 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kierowanie kampanii display'owej na konkretne podstrony / artykuły

Nowicjusz ✭

Witam, 

Czy istnieje możliwość kierowania kampanii display'owej na konkretne podstrony lub artykuły tematyczne, czy dzieje się to już jak gdyby z automatu. 

Z góry dziękuję za odpowiedź, 

Wojciech Pakulski

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Kierowanie kampanii display'owej na konkretne podstrony / artyku

Wschodząca Gwiazda

W zależności od kierowania system dopasowuje reklamy do stron na których się wyswietlana(czy to tematy czy słowa kluczowe) wiec istnieje mozliwość ze jezeli reklama jest powiazana ze stroną to się na niej pokaże. 

Z drugiej strony można dodawać do kampania miejsca docelowe na których chemy zeby nasza reklama się pokazywała- tutaj moga być to konkretne podstrony. Musisz mieć jednak świadomość ze to może znacznie ograniczyć ilość wyświetleń reklamy.

Nowicjusz ✭

maciekef napisali:

Z drugiej strony można dodawać do kampania miejsca docelowe na których chemy zeby nasza reklama się pokazywała- tutaj moga być to konkretne podstrony. Musisz mieć jednak świadomość ze to może znacznie ograniczyć ilość wyświetleń reklamy.

Próbowałem przekierować na konkretne strony, co zresztą nie zawsze się udaje (nawet, jeżeli wiem, że jest tam AdSense). Z podstronami sobie nie poradziłem. Mógłbyś mniej więcej napisać, gdzie się to określa? 

Wschodząca Gwiazda
taki screen wystarczy ? - https://i.imgur.com/3MI3d0d.png

Wschodząca Gwiazda

@maciekef, poszalałeśEmotikon: Szczęśliwy zamiast dodawanie to zrobiłeś screen wykluczeń miejsc docelowych z kampaniiEmotikon: Szczęśliwy

@Wojciech, tutaj instrukcja: https://support.google.com/adwords/answer/2471182?hl=pl

Patrząc na screen od Macieja dodaj kierowanie (+) i wybierz grupę reklam, pojawi ci sie opcja dodania miejsc docelowych.

Wschodząca Gwiazda
faktycznie... Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Nowicjusz ✭
Dziękuję Wam! Emotikon: Szczęśliwy